Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

II.TŔÍDA sk.BA

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS SLOVÁCKO z.s. B
Tisknout
7
0
47:16
98:37
649:382
14
2
TK Zlín B
Tisknout
6
1
43:20
90:44
662:455
13
3
Sokol Brno Žabovřesky A
Tisknout
5
2
32:31
67:64
502:527
12
4
Mosilana Brno
Tisknout
2
5
30:33
69:72
540:570
9
5
TC Holešov, o.s.
Tisknout
2
5
27:36
60:79
553:611
9
6
Tenisový klub Tesla Brno
Tisknout
2
5
26:37
60:84
562:647
9
7
TJ Brno-Komín B
Tisknout
2
5
24:39
56:85
514:647
9
8
BLTC Brno B
Tisknout
2
5
23:40
50:85
487:630
9

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
4.5.2024
6
Mosilana Brno TJ Brno-Komín B
3:6
7:13
65:92
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vurm Jakub
3
Krystián Adam
4
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
2.
Kalvoda Robert (H)
4
Cvingráf Adam (H)
1
6:3
4:6
1:6
11
15
1
2
0
1
3.
Kučerová Kateřina
1
Straková Ivana
6
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
4.
Švancarová Kateřina
1
Uhlířová Hana
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Čoupek Petr
1
Barilla Marco (EU)
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
6.
Horký Lukáš
1
Uhrecký Michal (EU)
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
7.
Kalvoda Robert (H)
Čoupek Petr
4
1
Cvingráf Adam (H)
Tlačbaba Matěj
1
1
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
8.
Vurm Jakub
Horký Lukáš
3
1
Barilla Marco (EU)
Uhrecký Michal (EU)
1
1
1:6
6:1
1:0
8
7
2
1
1
0
9.
Kučerová Kateřina
Švancarová Kateřina
1
1
Straková Ivana
Uhlířová Hana
6
1
2:6
6:7
 
8
13
0
2
0
1
               
65
92
7
13
3
6

Soupiska Mosilana Brno

jméno
nar.
BH
1
Vurm Jakub
27.10.1975
924
3
2
Kalvoda Robert (H)
03.05.1971
456
4
3
Kučera Daniel
06.04.2007
1029
1
4
Čoupek Petr
10.05.1982
1029
1
5
Buček Tomáš
08.04.1985
1029
1
6
Točík Václav
01.08.1985
1029
1
7
Horký Lukáš
12.01.2006
1029
1
8
Gross Vojtěch
25.12.2007
1029
1
9
Silný David
16.02.1985
1029
1
10
Horký Richard
07.06.1979
1029
1
11
Smrž Jan
19.03.1973
1029
1
12
Kučera Matěj
16.05.2008
1029
1
21
Varačková Adriana
02.04.2010
927
1
22
Kučerová Kateřina
19.06.1975
927
1
23
Švancarová Kateřina
12.03.2002
927
1
24
Tomašíková Tereza
03.03.1995
927
1
25
Vurmová Vendula
12.08.2005
927
1
26
Pospisilova Eliska
31.08.2008
927
1
27
Koudelková Tereza
03.08.2007
927
1
28
Vojíková Valérie
16.09.2007
927
1

Soupiska TJ Brno-Komín B

jméno
nar.
BH
1
Židlík Radek
12.08.1985
924
3
2
Krystián Adam
31.07.2001
681
4
3
Bartoň Matyáš
18.10.2000
822
3
4
Doležal Lukáš
08.07.2007
1029
1
5
Cvingráf Adam (H)
03.11.2004
1029
1
6
Vašíček Lukáš (H)
14.05.1980
1029
1
7
Bolek David
12.12.1983
1029
1
8
Barilla Marco (EU)
24.07.1994
1029
1
9
Uhrecký Michal (EU)
23.12.2000
1029
1
10
Zahrádka Petr
06.02.1986
1029
1
11
Tlačbaba Matěj
02.07.2005
1029
1
12
Brauner Pavel
26.08.1987
1029
1
21
Bolková Jana
10.06.1984
684
3
22
Kovářová Nikita (H)
30.07.2009
506
4
23
Vychodilová Pavla
15.04.1989
486
4
24
Straková Ivana
09.11.2005
342
6
25
Uhlířová Hana
15.10.1982
927
1
26
Skřivánková Michaela
25.04.1985
927
1
27
Kopečková Barbora (H)
27.04.2000
927
1
28
Juřičková Vladimíra
22.02.1983
927
1