Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: mladší žactvo

14. Jihočeská LIGA

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC VITON České Budějovice,z.s.
Tisknout
6
0
38:16
80:36
539:307
12
2
LTC Humpolec
Tisknout
5
1
40:14
85:32
561:282
11
3
TJ Lokomotiva Veselí n.L. A
Tisknout
4
2
28:26
58:53
408:361
10
4
LTC Český Krumlov
Tisknout
3
3
27:27
58:58
412:443
9
5
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A
Tisknout
3
3
25:29
55:64
430:472
9
6
LTC Tábor 1903 A
Tisknout
2
4
25:29
54:58
408:445
8
7
TK Písek
Tisknout
1
5
22:32
44:70
358:491
7
8
TK Pelhřimov
Tisknout
0
6
11:43
24:87
252:567
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2024
4
LTC Tábor 1903 A LTC VITON České Budějovice,z.s.
1:8
3:16
35:104
Zápis o utkání - oficiální
2
05.5.2024
5
LTC Český Krumlov LTC Tábor 1903 A
6:3
12:7
86:65
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.2024
12
TJ Lokomotiva Veselí n.L. A LTC Tábor 1903 A
5:4
10:8
75:61
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2024
14
LTC Tábor 1903 A Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A
3:6
7:12
63:86
Zápis o utkání - oficiální
5
02.6.2024
19
TK Pelhřimov LTC Tábor 1903 A
1:8
2:16
37:98
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2024
23
LTC Tábor 1903 A TK Písek
6:3
13:6
86:57
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.2024
26
LTC Humpolec LTC Tábor 1903 A
0:0
 
 
 

Soupiska LTC Tábor 1903 A

jméno
nar.
BH
1
Jindra Jan
31.01.2012
742
4
2
Kačer Oskar
03.02.2012
1357
3
3
Dušek David Jan
24.01.2012
1528
3
4
Krump Lukáš
16.08.2013
1623
1
5
Dvořák Ondřej
09.02.2013
1623
1
6
Foral Daniel
30.07.2012
1623
1
7
Chalupský Miroslav
02.07.2013
1623
1
8
Kepka František
14.09.2014
1623
1
9
Šrůta Štěpán
02.02.2014
1623
1
10
Pacovský Alexandr
04.01.2014
1623
1
21
Podlahová Anna (H)
17.06.2013
129
15
22
Mrosko Beáta
15.01.2012
699
4
23
Bredová Julie
10.06.2012
1230
1
24
Mottlová Sabina
27.01.2014
1230
1
25
Gyürke Ema
31.01.2014
1230
1
26
Vaňková Berenika
18.11.2014
1230
1
27
Votýpková Valerie
24.01.2013
1230
1
28
Nicola Němečková
28.06.2013
1230
1
Kapitán družstva LTC Tábor 1903 A
Příjmení a jméno: Gillarová Zuzana
Telefon: 602 280 408
E-mail: j.fuka@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva LTC Tábor 1903 A
Příjmení a jméno: Kačer David
Telefon: 777198349
E-mail: j.fuka@seznam.cz