Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

04. Krajský přebor III.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Pelhřimov C
Tisknout
6
0
43:11
88:28
614:335
12
2
TK Strakonice B
Tisknout
4
2
33:21
73:46
542:435
10
3
TK Soběslav B
Tisknout
4
2
29:23
61:50
496:482
10
4
LTC Český Krumlov B
Tisknout
3
3
23:29
51:64
430:488
9
5
TJ Motor České Budějovice
Tisknout
3
3
23:31
51:68
480:546
9
6
TJ Blatná
Tisknout
2
4
21:33
51:72
488:568
8
7
Jiskra Bechyně B
Tisknout
1
5
22:32
50:68
443:533
7
8
TK Zliv A
Tisknout
1
5
20:34
46:75
464:570
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2024
4
Jiskra Bechyně B TK Strakonice B
5:4
11:11
80:90
Zápis o utkání - oficiální
2
04.5.2024
5
TK Pelhřimov C Jiskra Bechyně B
6:3
12:7
88:61
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2024
12
TK Soběslav B Jiskra Bechyně B
6:3
12:7
91:74
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2024
14
Jiskra Bechyně B TJ Blatná
4:5
10:11
85:93
Zápis o utkání - oficiální
5
01.6.2024
19
LTC Český Krumlov B Jiskra Bechyně B
6:3
12:7
82:61
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2024
23
Jiskra Bechyně B TJ Motor České Budějovice
4:5
8:10
82:89
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2024
26
TK Zliv A Jiskra Bechyně B
0:0
 
 
 

Soupiska Jiskra Bechyně B

jméno
nar.
BH
1
Hlavnička Martin
09.06.2008
1029
1
2
Paulin Matěj
27.03.1992
1029
1
3
Hübner Lukáš
20.11.1980
1029
1
4
Hartl Patrik
21.02.1981
1029
1
5
Kalousek Petr
18.03.1990
1029
1
6
Růžička Adam
14.12.1995
1029
1
7
Kodad Jakub
06.08.2000
1029
1
8
Řádek Dominik
14.01.2007
1029
1
9
Novák Luboš
11.01.1986
1029
1
10
Smolík Jakub
22.07.2007
1029
1
11
Mikšovský Matěj
15.08.2009
1029
1
12
Mikeš Roman
05.06.1970
1029
1
21
Votavová Natálie (H)
04.12.2007
528
4
22
Langerová Kateřina
24.09.1992
927
1
23
Šmeralová Jana
15.04.1980
927
1
24
Procházková Natálie
20.11.2003
927
1
25
Neumanová Natálie (H)
17.11.2009
927
1
26
Vaněčková Nikola
25.10.2008
927
1
27
Porodová Kristýna
03.01.2009
927
1
28
Podhrázská Pavlína
30.05.1979
927
1
Kapitán družstva Jiskra Bechyně B
Příjmení a jméno: Kalousek Petr
Telefon: 773745127
E-mail: p-kalousek@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva Jiskra Bechyně B
Příjmení a jméno: Kodad Jakub
Telefon: 721266620
E-mail: p-kalousek@seznam.cz