Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

35.2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Sokol Smíchov I.
Tisknout
5
0
31:14
63:32
441:312
10
2
TJ Břevnov
Tisknout
4
1
32:13
66:30
454:319
9
3
TK Ruzyně Praha
Tisknout
2
3
22:23
46:47
400:352
7
4
Sportcentrum Uhříněves
Tisknout
2
3
20:25
42:51
359:391
7
5
TJ Sokol Vysočany C
Tisknout
2
3
20:25
43:53
362:414
7
6
Pála Vízner Tennis z.s.
Tisknout
2
2
23:13
49:27
358:232
6
7
TCM Dubeč, z.s.
Tisknout
2
2
17:19
35:38
283:297
6
8
LTC Radotín
Tisknout
0
5
6:39
13:79
179:519
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
4
TCM Dubeč, z.s. Sportcentrum Uhříněves
5:4
10:8
64:63
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024
5
LTC Radotín TCM Dubeč, z.s.
4:5
8:11
78:95
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024
12
TK Ruzyně Praha TCM Dubeč, z.s.
6:3
12:6
85:52
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024
14
TCM Dubeč, z.s. TJ Sokol Vysočany C
4:5
8:10
72:71
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024
19
Pála Vízner Tennis z.s. TCM Dubeč, z.s.
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
6
15.06.2024
23
TCM Dubeč, z.s. TJ Břevnov
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
7
22.06.2024
26
Sokol Smíchov I. TCM Dubeč, z.s.
0:0
 
 
 

Soupiska TCM Dubeč, z.s.

jméno
nar.
BH
1
Čížek Josef
31.07.2010
534
4
2
Černý Lukáš
23.06.2012
896
1
3
Pejša Vojtěch
25.08.2012
896
1
4
Rous David
12.12.2011
896
1
5
Lachmann Matěj
14.11.2012
896
1
6
Tvrdík Ondřej
31.08.2011
896
1
7
Richter Maximilian František
11.02.2013
896
1
8
Staněk Vít
04.10.2011
896
1
9
Holub Kryšpín
15.12.2010
896
1
21
Stará Natalie
11.05.2010
524
3
22
Traplová Daniela
25.01.2010
727
1
23
Lachmannová Klára
26.03.2010
727
1
24
Brzezinová Apolena
16.08.2010
727
1
Kapitán družstva TCM Dubeč, z.s.
Příjmení a jméno: Víchová Kateřina
Telefon: 775343270
E-mail: vichulka@email.cz
Zástupce kapitána družstva TCM Dubeč, z.s.
Příjmení a jméno: Trapl Daniel
Telefon: 721776977
E-mail: Daniel.Trapl@gmail.com