Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

35.2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Sokol Smíchov I.
Tisknout
5
0
31:14
63:32
441:312
10
2
TJ Břevnov
Tisknout
4
1
32:13
66:30
454:319
9
3
Sportcentrum Uhříněves
Tisknout
2
3
20:25
42:51
359:391
7
4
Pála Vízner Tennis z.s.
Tisknout
2
2
23:13
49:27
358:232
6
5
TK Ruzyně Praha
Tisknout
2
2
22:14
45:29
341:243
6
6
TCM Dubeč, z.s.
Tisknout
2
2
17:19
35:38
283:297
6
7
TJ Sokol Vysočany C
Tisknout
1
3
11:25
25:52
253:355
5
8
LTC Radotín
Tisknout
0
5
6:39
13:79
179:519
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
1
Pála Vízner Tennis z.s. LTC Radotín
9:0
18:0
108:2
Zápis o utkání - oficiální
2
TJ Sokol Vysočany C TJ Břevnov
1:8
4:16
64:98
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Ruzyně Praha Sokol Smíchov I.
4:5
9:11
80:78
Zápis o utkání - oficiální
4
TCM Dubeč, z.s. Sportcentrum Uhříněves
5:4
10:8
64:63
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024
5
LTC Radotín TCM Dubeč, z.s.
4:5
8:11
78:95
Zápis o utkání - oficiální
6
Sportcentrum Uhříněves TK Ruzyně Praha
5:4
10:8
73:71
Zápis o utkání - oficiální
7
Sokol Smíchov I. TJ Sokol Vysočany C
7:2
14:4
94:49
Zápis o utkání - oficiální
8
TJ Břevnov Pála Vízner Tennis z.s.
6:3
13:8
94:79
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024
9
TJ Břevnov LTC Radotín
9:0
18:0
108:14
Zápis o utkání - oficiální
10
Pála Vízner Tennis z.s. Sokol Smíchov I.
4:5
9:10
76:80
Zápis o utkání - oficiální
11
TJ Sokol Vysočany C Sportcentrum Uhříněves
3:6
7:14
69:91
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Ruzyně Praha TCM Dubeč, z.s.
6:3
12:6
85:52
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024
13
LTC Radotín TK Ruzyně Praha
1:8
2:16
40:105
Zápis o utkání - oficiální
14
TCM Dubeč, z.s. TJ Sokol Vysočany C
4:5
8:10
72:71
Zápis o utkání - oficiální
15
Sportcentrum Uhříněves Pála Vízner Tennis z.s.
2:7
4:14
56:95
Zápis o utkání - oficiální
16
Sokol Smíchov I. TJ Břevnov
6:3
12:7
86:62
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024
17
Sokol Smíchov I. LTC Radotín
8:1
16:3
103:45
Zápis o utkání - oficiální
18
TJ Břevnov Sportcentrum Uhříněves
6:3
12:6
92:76
Zápis o utkání - oficiální
19
Pála Vízner Tennis z.s. TCM Dubeč, z.s.
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
20
TJ Sokol Vysočany C TK Ruzyně Praha
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
6
15.06.2024
21
LTC Radotín TJ Sokol Vysočany C
0:0
 
 
 
22
TK Ruzyně Praha Pála Vízner Tennis z.s.
0:0
 
 
 
23
TCM Dubeč, z.s. TJ Břevnov
0:0
 
 
 
24
Sportcentrum Uhříněves Sokol Smíchov I.
0:0
 
 
 
7
22.06.2024
25
Sportcentrum Uhříněves LTC Radotín
0:0
 
 
 
26
Sokol Smíchov I. TCM Dubeč, z.s.
0:0
 
 
 
27
TJ Břevnov TK Ruzyně Praha
0:0
 
 
 
28
Pála Vízner Tennis z.s. TJ Sokol Vysočany C
0:0