Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: starší žactvo

34. 2.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Satalice
Tisknout
4
0
23:13
46:28
335:260
8
2
Sokol Petrovice
Tisknout
3
1
25:11
52:25
361:291
7
3
TJ Spoje Praha C
Tisknout
3
0
21:6
45:14
292:153
6
4
Tempo Praha A
Tisknout
2
2
20:16
43:36
318:275
6
5
TK Konstruktiva, z.s.
Tisknout
1
2
13:14
31:29
249:222
4
6
TK Hovorčovice
Tisknout
0
4
8:28
18:58
203:385
4
7
SK Újezd Praha 4, z.s.
Tisknout
0
4
7:29
15:60
224:396
4
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
3
SK Újezd Praha 4, z.s. TJ Spoje Praha C
3:6
6:13
39:90
Zápis o utkání - oficiální
2
04.05.2024
6
SK Satalice SK Újezd Praha 4, z.s.
7:2
14:4
95:68
Zápis o utkání - oficiální
3
11.05.2024
12
SK Újezd Praha 4, z.s. TK Konstruktiva, z.s.
2:7
5:15
48:98
Zápis o utkání - oficiální
4
25.05.2024
13
Sokol Petrovice SK Újezd Praha 4, z.s.
9:0
18:0
113:69
Zápis o utkání - oficiální
5
01.06.2024
20
volno SK Újezd Praha 4, z.s.
0:0
 
 
 
6
15.06.2024
22
SK Újezd Praha 4, z.s. Tempo Praha A
0:0
 
 
 
7
22.06.2024
27
TK Hovorčovice SK Újezd Praha 4, z.s.
0:0
 
 
 

Soupiska SK Újezd Praha 4, z.s.

jméno
nar.
BH
1
Neubauer Leonard
17.09.2010
896
1
2
Ambrus Viktor (H)
10.12.2011
896
1
3
Jež Daniel
13.05.2012
896
1
4
Kohan Ondřej
17.05.2012
896
1
5
Vinopal Matěj
05.07.2010
896
1
6
Simonetti Daniel
08.03.2012
896
1
21
Mindžaková Julie (H)
22.11.2013
727
1
22
Hrušková Beáta
16.10.2012
727
1
23
Strnadová Eliška
21.11.2012
727
1
24
Ischenko Zlata
16.06.2012
727
1
25
Květoňová Kristýna
24.06.2014
727
1
26
Jůnová Eliška
03.01.2014
727
1
27
Čapková Kateřina
14.05.2014
727
1
Kapitán družstva SK Újezd Praha 4, z.s.
Příjmení a jméno: Nemynář Petr
Telefon: 723536043
E-mail: tenis@sk-ujezdp4.cz
Zástupce kapitána družstva SK Újezd Praha 4, z.s.
Příjmení a jméno: Mayerova Marie
Telefon: 730683010
E-mail: tenis@sk-ujezdp4.cz