Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

15. 4.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Sport Kolovraty C
Tisknout
5
0
36:9
74:23
526:320
10
2
TCM Dubeč, z.s.
Tisknout
4
1
32:13
66:33
504:365
9
3
Tempo Praha C
Tisknout
3
2
25:20
51:43
385:371
8
4
TO Bohemians Praha B
Tisknout
2
3
19:26
42:55
383:441
7
5
TK Horní Měcholupy D
Tisknout
1
3
14:22
33:44
308:335
5
6
LTC Radotín C
Tisknout
1
3
11:25
24:51
244:346
5
7
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. C
Tisknout
0
4
7:29
17:58
220:392
4
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
4
Tempo Praha C TK Horní Měcholupy D
5:4
10:9
73:78
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Koc Daniel
1
Sonenko Glib (Z)
3
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
2.
Dvořák Marek
1
Sanin Vladislav (Z)
4
6:4
0:6
6:3
12
13
2
1
1
0
3.
Sudrich Sandra
1
Sázavská Veronika
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
4.
Nejdlová Kateřina
1
Procházková Eva
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
5.
Šudřich Martin
1
Mohamed Rahman (H)
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
6.
Šimr Jan
1
Mitrofanov Daniel
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
7.
Sudrich Sandra
Nejdlová Kateřina
1
1
Sázavská Veronika
Procházková Eva
1
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
8.
Koc Daniel
Šudřich Martin
1
1
Sonenko Glib (Z)
Sanin Vladislav (Z)
3
4
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
9.
Dvořák Marek
Liška Martin
1
1
Mohamed Rahman (H)
Mitrofanov Daniel
1
1
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
               
73
78
10
9
5
4

Soupiska Tempo Praha C

jméno
nar.
BH
1
Koc Daniel
24.04.1995
1029
1
2
Fikejz Filip
15.12.1983
1029
1
3
Dvořák Marek
22.02.1984
1029
1
4
Šudřich Martin
26.06.1988
1029
1
5
Šimr Jan
20.03.1982
1029
1
6
Nacházel Jan
25.09.1986
1029
1
7
Dittrich Slavomir
18.03.1991
1029
1
8
Liška Martin
18.05.1981
1029
1
21
Sudrich Sandra
19.01.1991
927
1
22
Šimrová Pavla
21.01.1988
927
1
23
Nejdlová Kateřina
27.09.1990
927
1
24
Svačinová Petra
20.03.1989
927
1
25
Kasjaněnko Adéla
19.02.2008
927
1
26
Lencová Tereza
01.11.2007
927
1
27
Vašíčková Barbora
02.12.2005
927
1
28
Lukášková Sofie (H)
14.12.2007
927
1

Soupiska TK Horní Měcholupy D

jméno
nar.
BH
1
Sonenko Glib (Z)
23.03.2006
947
3
2
Sanin Vladislav (Z)
20.11.2004
662
4
3
Fröhlich Adam
24.01.1973
1029
1
4
Mohamed Rahman (H)
30.07.2009
1029
1
5
Mitrofanov Daniel
04.10.2004
1029
1
6
Koliha Matouš (H)
21.12.1972
1029
1
7
Fiala Karel
21.05.1958
1029
1
8
Fiala Karel
23.01.1982
1029
1
21
Sázavská Veronika
10.07.1982
927
1
22
Procházková Eva
15.05.1985
927
1
23
Limberková Anna
13.04.2009
927
1
24
Limberková Nina
29.12.2011
927
1
25
Puldova Ludmila
07.09.1967
927
1