Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

15. 4.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Sport Kolovraty C
Tisknout
4
0
28:8
58:20
422:270
8
2
TCM Dubeč, z.s.
Tisknout
3
1
26:10
54:27
421:311
7
3
Tempo Praha C
Tisknout
3
1
22:14
45:31
331:288
7
4
TO Bohemians Praha B
Tisknout
2
2
18:18
39:39
333:337
6
5
TK Horní Měcholupy D
Tisknout
1
3
14:22
33:44
308:335
5
6
LTC Radotín C
Tisknout
1
3
11:25
24:51
244:346
5
7
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. C
Tisknout
0
4
7:29
17:58
220:392
4
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.06.2024
23
Tempo Praha C TCM Dubeč, z.s.
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Koc Daniel
1
Pešta Richard
3
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
2.
Fikejz Filip
1
Lamža Julián
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
3.
Sudrich Sandra
1
Linhartová Aneta
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Lukášková Sofie (H)
1
Svobodová Šárka
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
5.
Dvořák Marek
1
Dohnal Marek
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
6.
Nacházel Jan
1
Pop Tomáš
1
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
7.
Sudrich Sandra
Lukášková Sofie (H)
1
1
Linhartová Aneta
Svobodová Šárka
1
1
2:6
5:7
 
7
13
0
2
0
1
8.
Fikejz Filip
Dvořák Marek
1
1
Pešta Richard
Lamža Julián
3
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
9.
Koc Daniel
Nacházel Jan
1
1
Lamža Julián
Ščerbanič Vojtěch
1
1
7:5
6:4
 
13
9
2
0
1
0
               
54
83
6
12
3
6

Soupiska Tempo Praha C

jméno
nar.
BH
1
Koc Daniel
24.04.1995
1029
1
2
Fikejz Filip
15.12.1983
1029
1
3
Dvořák Marek
22.02.1984
1029
1
4
Šudřich Martin
26.06.1988
1029
1
5
Šimr Jan
20.03.1982
1029
1
6
Nacházel Jan
25.09.1986
1029
1
7
Dittrich Slavomir
18.03.1991
1029
1
8
Liška Martin
18.05.1981
1029
1
21
Sudrich Sandra
19.01.1991
927
1
22
Šimrová Pavla
21.01.1988
927
1
23
Nejdlová Kateřina
27.09.1990
927
1
24
Svačinová Petra
20.03.1989
927
1
25
Kasjaněnko Adéla
19.02.2008
927
1
26
Lencová Tereza
01.11.2007
927
1
27
Vašíčková Barbora
02.12.2005
927
1
28
Lukášková Sofie (H)
14.12.2007
927
1

Soupiska TCM Dubeč, z.s.

jméno
nar.
BH
1
Pešta Richard
20.10.2007
788
3
2
Lamža Julián
09.02.2006
1029
1
3
Lachmann Jan
21.10.1986
1029
1
4
Dohnal Marek
24.08.1983
1029
1
5
Lachmann Martin
24.09.1983
1029
1
6
Ščerbanič Vojtěch
14.03.1984
1029
1
7
Pop Tomáš
08.04.1989
1029
1
8
Petřina Jan Tobias
20.04.2006
1029
1
9
Zahrádka David
27.05.2007
1029
1
21
Lachmannová Eva
20.08.1984
927
1
22
Linhartová Aneta
01.02.1990
927
1
23
Svobodová Šárka
06.06.1992
927
1
24
Lachmannová Klára
26.03.2010
927
1
25
Stará Natalie
11.05.2010
927
1
26
Traplová Daniela
25.01.2010
927
1