Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

15. 4.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Sport Kolovraty C
Tisknout
5
0
36:9
74:23
526:320
10
2
TCM Dubeč, z.s.
Tisknout
4
1
32:13
66:33
504:365
9
3
Tempo Praha C
Tisknout
3
2
25:20
51:43
385:371
8
4
TO Bohemians Praha B
Tisknout
2
3
19:26
42:55
383:441
7
5
TK Horní Měcholupy D
Tisknout
1
3
14:22
33:44
308:335
5
6
LTC Radotín C
Tisknout
1
3
11:25
24:51
244:346
5
7
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. C
Tisknout
0
4
7:29
17:58
220:392
4
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
01.06.2024
18
TCM Dubeč, z.s. TK Horní Měcholupy D
6:3
12:9
103:88
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Pešta Richard
3
Sonenko Glib (Z)
3
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
2.
Lamža Julián
1
Sanin Vladislav (Z)
4
6:4
5:7
6:2
17
13
2
1
1
0
3.
Lachmannová Eva
1
Sázavská Veronika
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
4.
Linhartová Aneta
1
Procházková Eva
1
5:7
1:6
 
6
13
0
2
0
1
5.
Ščerbanič Vojtěch
1
Mohamed Rahman (H)
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
6.
Pop Tomáš
1
Mitrofanov Daniel
1
6:3
4:6
6:1
16
10
2
1
1
0
7.
Pešta Richard
Ščerbanič Vojtěch
3
1
Sonenko Glib (Z)
Sanin Vladislav (Z)
3
4
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
8.
Dohnal Marek
Lachmann Martin
1
1
Mohamed Rahman (H)
Mitrofanov Daniel
1
1
6:4
4:6
6:2
16
12
2
1
1
0
9.
Lachmannová Eva
Svobodová Šárka
1
1
Sázavská Veronika
Procházková Eva
1
1
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
               
103
88
12
9
6
3

Soupiska TCM Dubeč, z.s.

jméno
nar.
BH
1
Pešta Richard
20.10.2007
788
3
2
Lamža Julián
09.02.2006
1029
1
3
Lachmann Jan
21.10.1986
1029
1
4
Dohnal Marek
24.08.1983
1029
1
5
Lachmann Martin
24.09.1983
1029
1
6
Ščerbanič Vojtěch
14.03.1984
1029
1
7
Pop Tomáš
08.04.1989
1029
1
8
Petřina Jan Tobias
20.04.2006
1029
1
9
Zahrádka David
27.05.2007
1029
1
21
Lachmannová Eva
20.08.1984
927
1
22
Linhartová Aneta
01.02.1990
927
1
23
Svobodová Šárka
06.06.1992
927
1
24
Lachmannová Klára
26.03.2010
927
1
25
Stará Natalie
11.05.2010
927
1
26
Traplová Daniela
25.01.2010
927
1

Soupiska TK Horní Měcholupy D

jméno
nar.
BH
1
Sonenko Glib (Z)
23.03.2006
947
3
2
Sanin Vladislav (Z)
20.11.2004
662
4
3
Fröhlich Adam
24.01.1973
1029
1
4
Mohamed Rahman (H)
30.07.2009
1029
1
5
Mitrofanov Daniel
04.10.2004
1029
1
6
Koliha Matouš (H)
21.12.1972
1029
1
7
Fiala Karel
21.05.1958
1029
1
8
Fiala Karel
23.01.1982
1029
1
21
Sázavská Veronika
10.07.1982
927
1
22
Procházková Eva
15.05.1985
927
1
23
Limberková Anna
13.04.2009
927
1
24
Limberková Nina
29.12.2011
927
1
25
Puldova Ludmila
07.09.1967
927
1