Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

14.4.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCD Donovalská
Tisknout
5
0
37:8
78:20
520:244
10
2
SK Újezd Praha 4, z.s. B
Tisknout
4
1
30:15
64:34
481:324
9
3
TK Konstruktiva, z.s. C
Tisknout
3
2
26:19
57:41
447:377
8
4
LOB S.A. Bohnice, z.s. D
Tisknout
3
2
23:22
49:51
409:412
8
5
TO Bohemians Praha C
Tisknout
1
3
14:22
30:47
279:327
5
6
TopTennis Xaverov s.r.o.B
Tisknout
0
4
8:28
18:56
177:398
4
7
Sokol Královice A
Tisknout
0
4
6:30
15:62
191:422
4
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
04.05.2024
6
TK Konstruktiva, z.s. C LOB S.A. Bohnice, z.s. D
6:3
13:8
95:80
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kábrt Libor
3
Šota Petr (H)
1
6:4
5:7
6:2
17
13
2
1
1
0
2.
Šlemín Pavel
1
Krejčí Dan
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
3.
Novotná Adéla
1
Slováková Linda
3
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
4.
Lloyd Petra
1
Mayor Anhelina (Z)
1
7:5
4:6
1:4
12
17
1
2
0
1
5.
Novák Pavel
1
Ondráček Radim
1
2:6
6:3
6:4
14
13
2
1
1
0
6.
Peršl Martin
1
Frydryšek Tomáš (H)
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
7.
Novotná Adéla
Lloyd Petra
1
1
Slováková Linda
Mayor Anhelina (Z)
3
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
8.
Šlemín Pavel
Volf Jiří
1
1
Krejčí Dan
Ondráček Radim
1
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
9.
Kábrt Libor
Peršl Martin
3
1
Šota Petr (H)
Frydryšek Tomáš (H)
1
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
               
95
80
13
8
6
3

Soupiska TK Konstruktiva, z.s. C

jméno
nar.
BH
1
Kábrt Libor
09.08.1970
767
3
2
Šlemín Pavel
21.06.1970
1029
1
3
Saic Pavel
11.08.1973
1029
1
4
Krejčí Jiří
12.07.1972
1029
1
5
Novák Pavel
31.03.1959
1029
1
6
Hubač Jan
30.01.1976
1029
1
7
Peršl Martin
29.03.1966
1029
1
8
KREJČÍ VÍT
16.10.2009
1029
1
9
Vajda Andrej
25.10.2003
1029
1
10
Novotný Bořek Jan
04.03.2009
1029
1
11
Horák Lukáš
19.09.1984
1029
1
12
Volf Jiří
19.01.1960
1029
1
21
Elichová Sára (H)
07.04.2000
250
9
22
Novotná Adéla
02.12.2005
927
1
23
Jandourková Veronika
25.07.2005
927
1
24
Lloyd Petra
09.02.1974
927
1
25
Kodešová Iva (H)
31.03.1973
927
1
26
Krajcová Aneta
01.09.1981
927
1

Soupiska LOB S.A. Bohnice, z.s. D

jméno
nar.
BH
1
Novotný Bruno
27.07.2004
802
3
2
Severýn Václav
19.06.2008
1029
1
3
Nohejl Tomáš
01.02.2009
1029
1
4
Brettl Tobiáš
07.05.2009
1029
1
5
Horák Adam
14.05.2008
1029
1
6
Šota Petr (H)
11.11.1963
1029
1
7
Krejčí Dan
12.02.1975
1029
1
8
Ondráček Radim
18.01.1977
1029
1
9
Glazov Vjačeslav (H)
25.04.1999
1029
1
10
Frydryšek Tomáš (H)
20.04.1973
1029
1
11
Čermák Vilém
08.12.2006
1029
1
12
Holý Matěj (H)
19.10.2007
1029
1
21
Kalinová Anna Kateřina
30.05.2002
734
3
22
Slováková Linda
12.10.2001
828
3
23
Mayor Daniela (Z)
16.02.2009
927
1
24
Mayor Anhelina (Z)
12.12.2007
927
1
25
Wágnerova Kristyna (H)
11.06.2008
927
1
26
Opletalová Emma
16.03.2006
927
1
27
Opletalová Anna
08.04.2008
927
1
28
Ondráčková Sofie
05.03.2009
927
1