Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

14.4.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCD Donovalská
Tisknout
5
0
37:8
78:20
520:244
10
2
SK Újezd Praha 4, z.s. B
Tisknout
4
1
30:15
64:34
481:324
9
3
LOB S.A. Bohnice, z.s. D
Tisknout
3
3
27:27
57:61
493:490
9
4
TK Konstruktiva, z.s. C
Tisknout
3
2
26:19
57:41
447:377
8
5
TO Bohemians Praha C
Tisknout
2
3
19:26
40:55
357:411
7
6
Sokol Královice A
Tisknout
1
4
12:33
27:69
286:487
6
7
TopTennis Xaverov s.r.o.B
Tisknout
0
5
11:34
25:68
242:493
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
4
TCD Donovalská TK Konstruktiva, z.s. C
6:3
13:8
100:82
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Chrástek Martin
1
Kábrt Libor
3
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
2.
Vávra Otakar
1
Saic Pavel
1
5:7
0:6
 
5
13
0
2
0
1
3.
Stejskalová Kateřina
3
Elichová Sára (H)
9
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
4.
Stejskalová Petra
1
Jandourková Veronika
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
5.
Košvanec Mikuláš Pavel
1
Hubač Jan
1
1:6
6:3
6:7
13
16
1
2
0
1
6.
Balaš Tobiáš Max
1
Peršl Martin
1
4:6
6:4
6:4
16
14
2
1
1
0
7.
Stejskalová Kateřina
Stejskalová Petra
3
1
Elichová Sára (H)
Jandourková Veronika
9
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
8.
Vávra Otakar
Košvanec Mikuláš Pavel
1
1
Kábrt Libor
Hubač Jan
3
1
7:5
5:7
1:0
13
12
2
1
1
0
9.
Chrástek Martin
Balaš Tobiáš Max
1
1
Saic Pavel
Peršl Martin
1
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
               
100
82
13
8
6
3

Soupiska TCD Donovalská

jméno
nar.
BH
1
Chrástek Martin
06.04.2000
1029
1
2
Vávra Otakar
07.03.2007
1029
1
3
Košvanec Mikuláš Pavel
24.12.2007
1029
1
4
Aulich Matěj
28.11.2007
1029
1
5
Balaš Tobiáš Max
20.10.2004
1029
1
6
Kotovský Kryštof
15.07.2007
1029
1
7
Červenák Nikolas
17.09.2009
1029
1
8
Jurák Marek
06.12.2009
1029
1
9
Silovský Matěj
05.05.2009
1029
1
10
Chyba Ondřej
09.12.2009
1029
1
11
Navrátil Daniel
19.08.2011
1029
1
12
Petrželka Šimon
03.03.2012
1029
1
21
Stejskalová Kateřina
18.05.2007
734
3
22
Běhalová Terezie
03.10.2005
927
1
23
Stejskalová Petra
14.10.2009
927
1
24
Drobílková Kristýna
12.05.2010
927
1
25
Bažantová Sofie
27.09.2008
927
1
26
Bártová Monika
24.02.2011
927
1
27
Šarovská Rozálie
07.01.2013
927
1
28
Ventová Ema
16.08.2012
927
1

Soupiska TK Konstruktiva, z.s. C

jméno
nar.
BH
1
Kábrt Libor
09.08.1970
767
3
2
Šlemín Pavel
21.06.1970
1029
1
3
Saic Pavel
11.08.1973
1029
1
4
Krejčí Jiří
12.07.1972
1029
1
5
Novák Pavel
31.03.1959
1029
1
6
Hubač Jan
30.01.1976
1029
1
7
Peršl Martin
29.03.1966
1029
1
8
KREJČÍ VÍT
16.10.2009
1029
1
9
Vajda Andrej
25.10.2003
1029
1
10
Novotný Bořek Jan
04.03.2009
1029
1
11
Horák Lukáš
19.09.1984
1029
1
12
Volf Jiří
19.01.1960
1029
1
21
Elichová Sára (H)
07.04.2000
250
9
22
Novotná Adéla
02.12.2005
927
1
23
Jandourková Veronika
25.07.2005
927
1
24
Lloyd Petra
09.02.1974
927
1
25
Kodešová Iva (H)
31.03.1973
927
1
26
Krajcová Aneta
01.09.1981
927
1