Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

14.4.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCD Donovalská
Tisknout
5
0
37:8
78:20
520:244
10
2
SK Újezd Praha 4, z.s. B
Tisknout
4
1
30:15
64:34
481:324
9
3
TK Konstruktiva, z.s. C
Tisknout
3
2
26:19
57:41
447:377
8
4
LOB S.A. Bohnice, z.s. D
Tisknout
3
2
23:22
49:51
409:412
8
5
TO Bohemians Praha C
Tisknout
1
3
14:22
30:47
279:327
5
6
TopTennis Xaverov s.r.o.B
Tisknout
0
4
8:28
18:56
177:398
4
7
Sokol Královice A
Tisknout
0
4
6:30
15:62
191:422
4
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
3
LOB S.A. Bohnice, z.s. D SK Újezd Praha 4, z.s. B
5:4
10:11
93:97
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Novotný Bruno
3
Mucha Tomáš
1
7:5
7:6
 
14
11
2
0
1
0
2.
Horák Adam
1
Vostřel Jan
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
3.
Kalinová Anna Kateřina
3
Šimánková Zuzana (H)
1
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
4.
Slováková Linda
3
Vytisková Věra
1
6:2
6:7
6:3
18
12
2
1
1
0
5.
Čermák Vilém
1
Kohan Tomáš
1
6:7
6:4
6:4
18
15
2
1
1
0
6.
Holý Matěj (H)
1
Lorenc Martin
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
7.
Kalinová Anna Kateřina
Slováková Linda
3
3
Šimánková Zuzana (H)
Vytisková Věra
1
1
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
8.
Novotný Bruno
Horák Adam
3
1
Vostřel Jan
Mucha Tomáš
1
1
3:6
6:3
1:0
10
9
2
1
1
0
9.
Čermák Vilém
Holý Matěj (H)
1
1
Kohan Tomáš
Lorenc Martin
1
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
               
93
97
10
11
5
4

Soupiska LOB S.A. Bohnice, z.s. D

jméno
nar.
BH
1
Novotný Bruno
27.07.2004
802
3
2
Severýn Václav
19.06.2008
1029
1
3
Nohejl Tomáš
01.02.2009
1029
1
4
Brettl Tobiáš
07.05.2009
1029
1
5
Horák Adam
14.05.2008
1029
1
6
Šota Petr (H)
11.11.1963
1029
1
7
Krejčí Dan
12.02.1975
1029
1
8
Ondráček Radim
18.01.1977
1029
1
9
Glazov Vjačeslav (H)
25.04.1999
1029
1
10
Frydryšek Tomáš (H)
20.04.1973
1029
1
11
Čermák Vilém
08.12.2006
1029
1
12
Holý Matěj (H)
19.10.2007
1029
1
21
Kalinová Anna Kateřina
30.05.2002
734
3
22
Slováková Linda
12.10.2001
828
3
23
Mayor Daniela (Z)
16.02.2009
927
1
24
Mayor Anhelina (Z)
12.12.2007
927
1
25
Wágnerova Kristyna (H)
11.06.2008
927
1
26
Opletalová Emma
16.03.2006
927
1
27
Opletalová Anna
08.04.2008
927
1
28
Ondráčková Sofie
05.03.2009
927
1

Soupiska SK Újezd Praha 4, z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Záhlava Jan
02.07.1991
1029
1
2
Strnad Jakub
10.12.1973
1029
1
3
Hübner Marek
13.08.1987
1029
1
4
Vostřel Jan
17.04.1976
1029
1
5
Vojáček Petr
24.12.1986
1029
1
6
Mucha Tomáš
30.12.1986
1029
1
7
Kohan Tomáš
14.04.1984
1029
1
8
Lorenc Martin
29.12.1971
1029
1
9
Mazur Jiří (H)
11.10.1994
1029
1
21
Šimánková Zuzana (H)
11.06.2004
927
1
22
Slaměníková Hana
04.02.1989
927
1
23
Vytisková Věra
26.01.1988
927
1
24
Vejvodová Klára
26.03.1999
927
1
25
Vochalová Justýna
27.05.2008
927
1