Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

14.4.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCD Donovalská
Tisknout
5
0
37:8
78:20
520:244
10
2
SK Újezd Praha 4, z.s. B
Tisknout
4
1
30:15
64:34
481:324
9
3
LOB S.A. Bohnice, z.s. D
Tisknout
3
3
27:27
57:61
493:490
9
4
TK Konstruktiva, z.s. C
Tisknout
3
2
26:19
57:41
447:377
8
5
TO Bohemians Praha C
Tisknout
2
3
19:26
40:55
357:411
7
6
Sokol Královice A
Tisknout
1
4
12:33
27:69
286:487
6
7
TopTennis Xaverov s.r.o.B
Tisknout
0
5
11:34
25:68
242:493
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
01.06.2024
20
Sokol Královice A LOB S.A. Bohnice, z.s. D
3:6
7:12
70:97
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Semecký Matěj (H)
3
Novotný Bruno
3
2:6
6:4
2:6
10
16
1
2
0
1
2.
Černý Petr
1
Krejčí Dan
1
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
3.
Janoušková Nikola
1
Kalinová Anna Kateřina
3
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
4.
Myšková Veronika
1
Slováková Linda
3
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
5.
Zandt David
1
Ondráček Radim
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Očenáš Josef
1
Čermák Vilém
1
2:6
5:7
 
7
13
0
2
0
1
7.
Janoušková Nikola
Myšková Veronika
1
1
Kalinová Anna Kateřina
Slováková Linda
3
3
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
8.
Semecký Matěj (H)
Zandt David
3
1
Krejčí Dan
Čermák Vilém
1
1
7:5
6:4
 
13
9
2
0
1
0
9.
Černý Petr
Očenáš Josef
1
1
Novotný Bruno
Ondráček Radim
3
1
6:2
7:6
 
13
8
2
0
1
0
               
70
97
7
12
3
6

Soupiska Sokol Královice A

jméno
nar.
BH
1
Semecký Matěj (H)
28.02.2004
851
3
2
Černý Petr
09.12.1969
1029
1
3
Kolář Jaroslav
07.07.1963
1029
1
4
Šimáně Michal
03.07.1976
1029
1
5
Petřík Zdeněk
21.02.1963
1029
1
6
Zandt David
14.06.1971
1029
1
7
Očenáš Josef
25.11.1971
1029
1
21
Janoušková Nikola
26.10.2007
927
1
22
Myšková Veronika
30.07.2008
927
1
23
Babková Linda
25.04.2010
927
1

Soupiska LOB S.A. Bohnice, z.s. D

jméno
nar.
BH
1
Novotný Bruno
27.07.2004
802
3
2
Severýn Václav
19.06.2008
1029
1
3
Nohejl Tomáš
01.02.2009
1029
1
4
Brettl Tobiáš
07.05.2009
1029
1
5
Horák Adam
14.05.2008
1029
1
6
Šota Petr (H)
11.11.1963
1029
1
7
Krejčí Dan
12.02.1975
1029
1
8
Ondráček Radim
18.01.1977
1029
1
9
Glazov Vjačeslav (H)
25.04.1999
1029
1
10
Frydryšek Tomáš (H)
20.04.1973
1029
1
11
Čermák Vilém
08.12.2006
1029
1
12
Holý Matěj (H)
19.10.2007
1029
1
21
Kalinová Anna Kateřina
30.05.2002
734
3
22
Slováková Linda
12.10.2001
828
3
23
Mayor Daniela (Z)
16.02.2009
927
1
24
Mayor Anhelina (Z)
12.12.2007
927
1
25
Wágnerova Kristyna (H)
11.06.2008
927
1
26
Opletalová Emma
16.03.2006
927
1
27
Opletalová Anna
08.04.2008
927
1
28
Ondráčková Sofie
05.03.2009
927
1