Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

14.4.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCD Donovalská
Tisknout
5
0
37:8
78:20
520:244
10
2
SK Újezd Praha 4, z.s. B
Tisknout
4
1
30:15
64:34
481:324
9
3
LOB S.A. Bohnice, z.s. D
Tisknout
3
3
27:27
57:61
493:490
9
4
TK Konstruktiva, z.s. C
Tisknout
3
2
26:19
57:41
447:377
8
5
TO Bohemians Praha C
Tisknout
2
3
19:26
40:55
357:411
7
6
Sokol Královice A
Tisknout
1
4
12:33
27:69
286:487
6
7
TopTennis Xaverov s.r.o.B
Tisknout
0
5
11:34
25:68
242:493
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
01.06.2024
17
SK Újezd Praha 4, z.s. B TopTennis Xaverov s.r.o.B
6:3
12:6
99:51
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hübner Marek
1
Hnuta Marek
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
2.
Vostřel Jan
1
Barbalič Marko
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
3.
Vejvodová Klára
1
Falusová Agáta
1
4:6
5:7
 
9
13
0
2
0
1
4.
Vochalová Justýna
1
Hubálková Denisa
1
4:6
5:7
 
9
13
0
2
0
1
5.
Vojáček Petr
1
Khol Jiří
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
6.
Mucha Tomáš
1
Kopecký Martin
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
7.
Vejvodová Klára
Vochalová Justýna
1
1
Falusová Agáta
Hubálková Denisa
1
1
4:6
5:7
 
9
13
0
2
0
1
8.
Vostřel Jan
Vojáček Petr
1
1
Hnuta Marek
Barbalič Marko
1
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
9.
Hübner Marek
Mucha Tomáš
1
1
Khol Jiří
Kopecký Martin
1
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
               
99
51
12
6
6
3

Soupiska SK Újezd Praha 4, z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Záhlava Jan
02.07.1991
1029
1
2
Strnad Jakub
10.12.1973
1029
1
3
Hübner Marek
13.08.1987
1029
1
4
Vostřel Jan
17.04.1976
1029
1
5
Vojáček Petr
24.12.1986
1029
1
6
Mucha Tomáš
30.12.1986
1029
1
7
Kohan Tomáš
14.04.1984
1029
1
8
Lorenc Martin
29.12.1971
1029
1
9
Mazur Jiří (H)
11.10.1994
1029
1
21
Šimánková Zuzana (H)
11.06.2004
927
1
22
Slaměníková Hana
04.02.1989
927
1
23
Vytisková Věra
26.01.1988
927
1
24
Vejvodová Klára
26.03.1999
927
1
25
Vochalová Justýna
27.05.2008
927
1

Soupiska TopTennis Xaverov s.r.o.B

jméno
nar.
BH
1
Horčák Václav
11.07.1975
1029
1
2
Bouda Václav
24.05.1973
1029
1
3
Hnuta Marek
09.10.2003
1029
1
4
Barbalič Marko
02.01.2005
1029
1
5
Khol Jiří
09.10.2003
1029
1
6
Kopecký Martin
20.03.2008
1029
1
7
Bouda Jan
07.09.2010
1029
1
8
Pavlík Tomáš Pavlík
28.09.2007
1029
1
9
Kopecký Daniel
15.02.2007
1029
1
21
Krtková Rudnická Růžena
12.12.1986
927
1
22
Boudová Alžběta
31.07.2001
927
1
23
Falusová Agáta
11.12.2007
927
1
24
Hubálková Denisa
12.06.2008
927
1
25
Husáková Agáta
11.07.2008
927
1