Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

14.4.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCD Donovalská
Tisknout
5
0
37:8
78:20
520:244
10
2
SK Újezd Praha 4, z.s. B
Tisknout
4
1
30:15
64:34
481:324
9
3
TK Konstruktiva, z.s. C
Tisknout
3
2
26:19
57:41
447:377
8
4
LOB S.A. Bohnice, z.s. D
Tisknout
3
2
23:22
49:51
409:412
8
5
TO Bohemians Praha C
Tisknout
1
3
14:22
30:47
279:327
5
6
TopTennis Xaverov s.r.o.B
Tisknout
0
4
8:28
18:56
177:398
4
7
Sokol Královice A
Tisknout
0
4
6:30
15:62
191:422
4
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.05.2024
13
TopTennis Xaverov s.r.o.B LOB S.A. Bohnice, z.s. D
2:7
5:14
49:97
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hnuta Marek
1
Krejčí Dan
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
2.
Barbalič Marko
1
Ondráček Radim
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Falusová Agáta
1
Opletalová Anna
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
4.
Hubálková Denisa
1
Ondráčková Sofie
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Khol Jiří
1
Glazov Vjačeslav (H)
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
Kopecký Daniel
1
Čermák Vilém
1
6:7
6:4
3:6
15
17
1
2
0
1
7.
Falusová Agáta
Hubálková Denisa
1
1
Opletalová Anna
Ondráčková Sofie
1
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Hnuta Marek
Barbalič Marko
1
1
Ondráček Radim
Glazov Vjačeslav (H)
1
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
9.
Khol Jiří
Kopecký Martin
1
1
Krejčí Dan
Čermák Vilém
1
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
               
49
97
5
14
2
7

Soupiska TopTennis Xaverov s.r.o.B

jméno
nar.
BH
1
Horčák Václav
11.07.1975
1029
1
2
Bouda Václav
24.05.1973
1029
1
3
Hnuta Marek
09.10.2003
1029
1
4
Barbalič Marko
02.01.2005
1029
1
5
Khol Jiří
09.10.2003
1029
1
6
Kopecký Martin
20.03.2008
1029
1
7
Bouda Jan
07.09.2010
1029
1
8
Pavlík Tomáš Pavlík
28.09.2007
1029
1
9
Kopecký Daniel
15.02.2007
1029
1
21
Krtková Rudnická Růžena
12.12.1986
927
1
22
Boudová Alžběta
31.07.2001
927
1
23
Falusová Agáta
11.12.2007
927
1
24
Hubálková Denisa
12.06.2008
927
1
25
Husáková Agáta
11.07.2008
927
1

Soupiska LOB S.A. Bohnice, z.s. D

jméno
nar.
BH
1
Novotný Bruno
27.07.2004
802
3
2
Severýn Václav
19.06.2008
1029
1
3
Nohejl Tomáš
01.02.2009
1029
1
4
Brettl Tobiáš
07.05.2009
1029
1
5
Horák Adam
14.05.2008
1029
1
6
Šota Petr (H)
11.11.1963
1029
1
7
Krejčí Dan
12.02.1975
1029
1
8
Ondráček Radim
18.01.1977
1029
1
9
Glazov Vjačeslav (H)
25.04.1999
1029
1
10
Frydryšek Tomáš (H)
20.04.1973
1029
1
11
Čermák Vilém
08.12.2006
1029
1
12
Holý Matěj (H)
19.10.2007
1029
1
21
Kalinová Anna Kateřina
30.05.2002
734
3
22
Slováková Linda
12.10.2001
828
3
23
Mayor Daniela (Z)
16.02.2009
927
1
24
Mayor Anhelina (Z)
12.12.2007
927
1
25
Wágnerova Kristyna (H)
11.06.2008
927
1
26
Opletalová Emma
16.03.2006
927
1
27
Opletalová Anna
08.04.2008
927
1
28
Ondráčková Sofie
05.03.2009
927
1