Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

14.4.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TCD Donovalská
Tisknout
5
0
37:8
78:20
520:244
10
2
SK Újezd Praha 4, z.s. B
Tisknout
4
1
30:15
64:34
481:324
9
3
LOB S.A. Bohnice, z.s. D
Tisknout
3
3
27:27
57:61
493:490
9
4
TK Konstruktiva, z.s. C
Tisknout
3
2
26:19
57:41
447:377
8
5
TO Bohemians Praha C
Tisknout
2
3
19:26
40:55
357:411
7
6
Sokol Královice A
Tisknout
1
4
12:33
27:69
286:487
6
7
TopTennis Xaverov s.r.o.B
Tisknout
0
5
11:34
25:68
242:493
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.05.2024
11
Sokol Královice A TK Konstruktiva, z.s. C
2:7
4:15
50:105
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Semecký Matěj (H)
3
Kábrt Libor
3
7:5
7:5
 
14
10
2
0
1
0
2.
Kolář Jaroslav
1
Šlemín Pavel
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Janoušková Nikola
1
Elichová Sára (H)
9
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Myšková Veronika
1
Krajcová Aneta
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
5.
Petřík Zdeněk
1
Hubač Jan
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Zandt David
1
KREJČÍ VÍT
1
3:6
7:5
6:0
16
11
2
1
1
0
7.
Janoušková Nikola
Myšková Veronika
1
1
Elichová Sára (H)
Krajcová Aneta
9
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
8.
Semecký Matěj (H)
Petřík Zdeněk
3
1
Šlemín Pavel
Novák Pavel
1
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
9.
Kolář Jaroslav
Zandt David
1
1
Kábrt Libor
Hubač Jan
3
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
               
50
105
4
15
2
7

Soupiska Sokol Královice A

jméno
nar.
BH
1
Semecký Matěj (H)
28.02.2004
851
3
2
Černý Petr
09.12.1969
1029
1
3
Kolář Jaroslav
07.07.1963
1029
1
4
Šimáně Michal
03.07.1976
1029
1
5
Petřík Zdeněk
21.02.1963
1029
1
6
Zandt David
14.06.1971
1029
1
7
Očenáš Josef
25.11.1971
1029
1
21
Janoušková Nikola
26.10.2007
927
1
22
Myšková Veronika
30.07.2008
927
1
23
Babková Linda
25.04.2010
927
1

Soupiska TK Konstruktiva, z.s. C

jméno
nar.
BH
1
Kábrt Libor
09.08.1970
767
3
2
Šlemín Pavel
21.06.1970
1029
1
3
Saic Pavel
11.08.1973
1029
1
4
Krejčí Jiří
12.07.1972
1029
1
5
Novák Pavel
31.03.1959
1029
1
6
Hubač Jan
30.01.1976
1029
1
7
Peršl Martin
29.03.1966
1029
1
8
KREJČÍ VÍT
16.10.2009
1029
1
9
Vajda Andrej
25.10.2003
1029
1
10
Novotný Bořek Jan
04.03.2009
1029
1
11
Horák Lukáš
19.09.1984
1029
1
12
Volf Jiří
19.01.1960
1029
1
21
Elichová Sára (H)
07.04.2000
250
9
22
Novotná Adéla
02.12.2005
927
1
23
Jandourková Veronika
25.07.2005
927
1
24
Lloyd Petra
09.02.1974
927
1
25
Kodešová Iva (H)
31.03.1973
927
1
26
Krajcová Aneta
01.09.1981
927
1