Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

04. 2.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Tatran Střešovice A
Tisknout
4
1
28:16
61:34
481:347
9
2
TC Spořilov Praha
Tisknout
3
2
26:19
55:42
467:379
8
3
Tempo Praha A
Tisknout
3
1
25:11
52:25
365:270
7
4
LTC Svoboda Praha B
Tisknout
3
1
19:16
41:37
335:315
7
5
Lokomotiva Praha
Tisknout
2
2
22:14
49:32
380:315
6
6
TJ Republikán
Tisknout
2
2
17:19
40:43
342:373
6
7
VŠTJ Ekonom Praha
Tisknout
1
4
16:29
37:63
376:470
6
8
TK Ruzyně Praha B
Tisknout
0
5
8:37
17:76
226:503
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
04.05.2024
7
Lokomotiva Praha TJ Tatran Střešovice A
4:5
9:10
89:97
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Bulíř Adam
3
Řačák Tomáš
1
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
2.
Milovanovič Ilija
1
Stočes Martin
1
3:6
7:5
0:6
10
17
1
2
0
1
3.
Čermáková Aneta
9
Hromadová Nikola
4
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
4.
Benetková Jessica (H)
4
Břicháčová Tereza (H)
4
7:6
6:1
 
13
7
2
0
1
0
5.
Velek Tomáš
1
Hromada Karel
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
6.
Bláha Karel (H)
1
Bláha Jiří
1
6:4
7:6
 
13
10
2
0
1
0
7.
Čermáková Aneta
Benetková Jessica (H)
9
4
Hromadová Nikola
Břicháčová Tereza (H)
4
4
7:5
6:4
 
13
9
2
0
1
0
8.
Bulíř Adam
Milovanovič Ilija
3
1
Řačák Tomáš
Bláha Jiří
1
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
9.
Velek Tomáš
Zrzavecký Jan
1
1
Stočes Martin
Hromada Karel
1
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
               
89
97
9
10
4
5

Soupiska Lokomotiva Praha

jméno
nar.
BH
1
Pelda Ondřej
14.05.2004
924
3
2
Bulíř Adam
26.09.2000
871
3
3
Milovanovič Ilija
12.09.2003
1029
1
4
Pikhart Bohumil
09.12.1963
1029
1
5
Velek Tomáš
22.11.1972
1029
1
6
Steiner František
25.01.1974
1029
1
7
Zrzavecký Jan
30.04.1973
1029
1
8
Sirotek Oskar
22.11.2008
1029
1
9
Hynek Jan
16.06.1993
1029
1
10
Bláha Karel (H)
22.07.2009
1029
1
21
Roháčová Emma
15.05.2005
658
3
22
Čermáková Aneta
23.11.2008
245
9
23
Benetková Jessica (H)
13.03.2009
474
4
24
Weinberg Julianne
20.03.1968
875
3

Soupiska TJ Tatran Střešovice A

jméno
nar.
BH
1
Zapletal Mirko
18.09.1986
1029
1
2
Řačák Tomáš
06.04.1987
1029
1
3
Burger Václav
29.03.1986
1029
1
4
Stočes Martin
27.05.1990
1029
1
5
Hromada Karel
26.10.1987
1029
1
6
Wagner Aleš
28.10.1977
1029
1
7
Bláha Jiří
09.06.1980
1029
1
8
Zika Michal
09.07.1987
1029
1
21
Hromadová Nikola
09.09.1991
528
4
22
Břicháčová Tereza (H)
01.03.1992
586
4
23
Munzarová Pavla
26.03.1988
927
1
24
Kakosová Martina
30.09.1977
927
1
25
Horejšová Markéta
02.08.1993
927
1
26
Kvasničková Karolina
26.03.1996
927
1