Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

04. 2.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Tatran Střešovice A
Tisknout
5
1
34:19
74:41
582:427
11
2
Tempo Praha A
Tisknout
4
2
33:21
69:46
521:441
10
3
TC Spořilov Praha
Tisknout
4
2
32:22
67:48
563:430
10
4
LTC Svoboda Praha B
Tisknout
4
2
27:26
59:59
476:480
10
5
Lokomotiva Praha
Tisknout
3
3
33:21
71:46
548:449
9
6
TJ Republikán
Tisknout
3
3
30:24
68:55
520:504
9
7
VŠTJ Ekonom Praha
Tisknout
1
5
18:36
41:77
434:568
7
8
TK Ruzyně Praha B
Tisknout
0
6
8:46
17:94
267:612
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
04.05.2024
6
VŠTJ Ekonom Praha TK Ruzyně Praha B
5:4
11:8
90:70
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Sura Ivan (EU)
1
Dostál Michal
4
7:5
6:1
 
13
6
2
0
1
0
2.
Staněk Kamil
1
Jedlička Josef
3
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
3.
Kaljkovičová Dagmar (H)
1
Školoudová Emílie (H)
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
4.
Michálková Alena (H)
1
Benáčanová Eliška
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
5.
Hošpes Miloslav
1
Vávra Zbyněk
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
6.
Švec Jakub
1
Komárek Luboš
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
7.
Kaljkovičová Dagmar (H)
Michálková Alena (H)
1
1
Školoudová Emílie (H)
Benáčanová Eliška
1
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
8.
Staněk Kamil
Švec Jakub
1
1
Jedlička Josef
Vávra Zbyněk
3
1
7:6
3:6
0:1
10
13
1
2
0
1
9.
Sura Ivan (EU)
Hošpes Miloslav
1
1
Dostál Michal
Komárek Luboš
4
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
               
90
70
11
8
5
4

Soupiska VŠTJ Ekonom Praha

jméno
nar.
BH
1
Sura Ivan (EU)
22.06.2002
1029
1
2
Kuthan Lukáš
23.11.1999
1029
1
3
Staněk Kamil
15.11.1986
1029
1
4
Moravec Marek (H)
26.08.1988
1029
1
5
Trojan Jaroslav (H)
21.09.1984
1029
1
6
Hošpes Miloslav
27.04.1975
1029
1
7
Švec Jakub
11.05.1990
1029
1
8
Porázik Matúš (EU)
06.11.1995
1029
1
9
Oršula Martin (EU)
24.10.1995
1029
1
10
Janík Josef
07.09.1976
1029
1
21
Kaljkovičová Dagmar (H)
04.10.1996
927
1
22
Michálková Alena (H)
17.11.2002
927
1

Soupiska TK Ruzyně Praha B

jméno
nar.
BH
1
Dostál Michal
04.02.1993
618
4
2
Jedlička Josef
30.01.1981
1004
3
3
Houdek Martin
12.10.1967
802
3
4
Vávra Zbyněk
05.01.1979
1029
1
5
Komárek Luboš
20.01.1981
1029
1
6
Hornyš Jan
19.01.1981
1029
1
7
Růžička Richard
03.11.2007
1029
1
8
ĎARMEK JOSEF
09.06.2008
1029
1
9
Szlifka Jan
12.11.1974
1029
1
10
Ďarmek Zdeněk
05.12.1972
1029
1
11
Císař Luděk
02.12.1972
1029
1
21
Císařová Barbora
10.01.2001
927
1
22
Zapletalová Zuzana (H)
22.06.1991
927
1
23
Přerovská Zdena
09.06.1974
927
1
24
Školoudová Emílie (H)
07.01.2009
927
1
25
Přerovská Amelie (H)
21.06.2008
927
1
26
Přerovská Ella (H)
12.07.2010
927
1
27
Benáčanová Eliška
04.04.2005
927
1
28
Coubalová Aneta
15.01.2005
927
1