Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

04. 2.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Tatran Střešovice A
Tisknout
5
1
34:19
74:41
582:427
11
2
Tempo Praha A
Tisknout
4
2
33:21
69:46
521:441
10
3
TC Spořilov Praha
Tisknout
4
2
32:22
67:48
563:430
10
4
LTC Svoboda Praha B
Tisknout
4
2
27:26
59:59
476:480
10
5
Lokomotiva Praha
Tisknout
3
3
33:21
71:46
548:449
9
6
TJ Republikán
Tisknout
3
3
30:24
68:55
520:504
9
7
VŠTJ Ekonom Praha
Tisknout
1
5
18:36
41:77
434:568
7
8
TK Ruzyně Praha B
Tisknout
0
6
8:46
17:94
267:612
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
4
LTC Svoboda Praha B VŠTJ Ekonom Praha
5:4
12:10
96:86
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Junek Štěpán (H)
6
Staněk Kamil
1
6:2
6:7
6:3
18
12
2
1
1
0
2.
Řádek Pavel
1
Hošpes Miloslav
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
3.
Michálková Julie (H)
1
Kaljkovičová Dagmar (H)
1
6:3
6:6
 
12
16
1
2
0
1
4.
Jandová Sára (H)
1
Michálková Alena (H)
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Lesch Adam
1
Porázik Matúš (EU)
1
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
6.
Maděra Štěpán
1
Janík Josef
1
6:2
1:6
2:6
9
14
1
2
0
1
7.
Junek Štěpán (H)
Řádek Pavel
6
1
Staněk Kamil
Janík Josef
1
1
6:1
6:7
1:0
13
8
2
1
1
0
8.
Lesch Adam
Maděra Štěpán
1
1
Hošpes Miloslav
Porázik Matúš (EU)
1
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
9.
Michálková Julie (H)
Jandová Sára (H)
1
1
Kaljkovičová Dagmar (H)
Michálková Alena (H)
1
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
               
96
86
12
10
5
4

Soupiska LTC Svoboda Praha B

jméno
nar.
BH
1
Junek Štěpán (H)
29.11.2000
381
6
2
Reichl David
21.08.1994
452
6
3
Paul Daniel
18.03.1997
1029
1
4
Řádek Pavel
11.03.1985
1029
1
5
Vaněk Jan
03.04.1987
1029
1
6
Mrňavý Lukáš
15.04.1980
1029
1
7
Halama Jan
30.12.1975
1029
1
8
Lesch Adam
04.08.2000
1029
1
9
Bajer Filip
03.06.1995
1029
1
10
Kašík Petr
19.05.1995
1029
1
11
Maděra Štěpán
01.08.1980
1029
1
21
Michálková Julie (H)
27.03.2001
927
1
22
Jandová Sára (H)
25.10.2005
927
1
23
Lukášová Alžběta
12.05.2007
927
1
24
Čutková Nikola
29.12.2003
927
1
25
Leschová Sára
02.03.2002
927
1

Soupiska VŠTJ Ekonom Praha

jméno
nar.
BH
1
Sura Ivan (EU)
22.06.2002
1029
1
2
Kuthan Lukáš
23.11.1999
1029
1
3
Staněk Kamil
15.11.1986
1029
1
4
Moravec Marek (H)
26.08.1988
1029
1
5
Trojan Jaroslav (H)
21.09.1984
1029
1
6
Hošpes Miloslav
27.04.1975
1029
1
7
Švec Jakub
11.05.1990
1029
1
8
Porázik Matúš (EU)
06.11.1995
1029
1
9
Oršula Martin (EU)
24.10.1995
1029
1
10
Janík Josef
07.09.1976
1029
1
21
Kaljkovičová Dagmar (H)
04.10.1996
927
1
22
Michálková Alena (H)
17.11.2002
927
1