Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

04. 2.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Tatran Střešovice A
Tisknout
5
1
34:19
74:41
582:427
11
2
Tempo Praha A
Tisknout
4
2
33:21
69:46
521:441
10
3
TC Spořilov Praha
Tisknout
4
2
32:22
67:48
563:430
10
4
LTC Svoboda Praha B
Tisknout
4
2
27:26
59:59
476:480
10
5
Lokomotiva Praha
Tisknout
3
3
33:21
71:46
548:449
9
6
TJ Republikán
Tisknout
3
3
30:24
68:55
520:504
9
7
VŠTJ Ekonom Praha
Tisknout
1
5
18:36
41:77
434:568
7
8
TK Ruzyně Praha B
Tisknout
0
6
8:46
17:94
267:612
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
3
TK Ruzyně Praha B Lokomotiva Praha
0:9
1:18
42:113
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Dostál Michal
4
Bulíř Adam
3
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Jedlička Josef
3
Milovanovič Ilija
1
5:7
6:3
6:7
17
17
1
2
0
1
3.
Školoudová Emílie (H)
1
Čermáková Aneta
9
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Přerovská Ella (H)
1
Benetková Jessica (H)
4
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
5.
Houdek Martin
3
Pikhart Bohumil
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
6.
Komárek Luboš
1
Sirotek Oskar
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
7.
Školoudová Emílie (H)
Přerovská Ella (H)
1
1
Čermáková Aneta
Benetková Jessica (H)
9
4
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Jedlička Josef
Houdek Martin
3
3
Bulíř Adam
Milovanovič Ilija
3
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
9.
Dostál Michal
Komárek Luboš
4
1
Pikhart Bohumil
Velek Tomáš
1
1
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
               
42
113
1
18
0
9

Soupiska TK Ruzyně Praha B

jméno
nar.
BH
1
Dostál Michal
04.02.1993
618
4
2
Jedlička Josef
30.01.1981
1004
3
3
Houdek Martin
12.10.1967
802
3
4
Vávra Zbyněk
05.01.1979
1029
1
5
Komárek Luboš
20.01.1981
1029
1
6
Hornyš Jan
19.01.1981
1029
1
7
Růžička Richard
03.11.2007
1029
1
8
ĎARMEK JOSEF
09.06.2008
1029
1
9
Szlifka Jan
12.11.1974
1029
1
10
Ďarmek Zdeněk
05.12.1972
1029
1
11
Císař Luděk
02.12.1972
1029
1
21
Císařová Barbora
10.01.2001
927
1
22
Zapletalová Zuzana (H)
22.06.1991
927
1
23
Přerovská Zdena
09.06.1974
927
1
24
Školoudová Emílie (H)
07.01.2009
927
1
25
Přerovská Amelie (H)
21.06.2008
927
1
26
Přerovská Ella (H)
12.07.2010
927
1
27
Benáčanová Eliška
04.04.2005
927
1
28
Coubalová Aneta
15.01.2005
927
1

Soupiska Lokomotiva Praha

jméno
nar.
BH
1
Pelda Ondřej
14.05.2004
924
3
2
Bulíř Adam
26.09.2000
871
3
3
Milovanovič Ilija
12.09.2003
1029
1
4
Pikhart Bohumil
09.12.1963
1029
1
5
Velek Tomáš
22.11.1972
1029
1
6
Steiner František
25.01.1974
1029
1
7
Zrzavecký Jan
30.04.1973
1029
1
8
Sirotek Oskar
22.11.2008
1029
1
9
Hynek Jan
16.06.1993
1029
1
10
Bláha Karel (H)
22.07.2009
1029
1
21
Roháčová Emma
15.05.2005
658
3
22
Čermáková Aneta
23.11.2008
245
9
23
Benetková Jessica (H)
13.03.2009
474
4
24
Weinberg Julianne
20.03.1968
875
3