Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

04. 2.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Tatran Střešovice A
Tisknout
5
1
34:19
74:41
582:427
11
2
Tempo Praha A
Tisknout
4
2
33:21
69:46
521:441
10
3
TC Spořilov Praha
Tisknout
4
2
32:22
67:48
563:430
10
4
LTC Svoboda Praha B
Tisknout
4
2
27:26
59:59
476:480
10
5
Lokomotiva Praha
Tisknout
3
3
33:21
71:46
548:449
9
6
TJ Republikán
Tisknout
3
3
30:24
68:55
520:504
9
7
VŠTJ Ekonom Praha
Tisknout
1
5
18:36
41:77
434:568
7
8
TK Ruzyně Praha B
Tisknout
0
6
8:46
17:94
267:612
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.06.2024
23
LTC Svoboda Praha B TC Spořilov Praha
3:6
6:12
51:96
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Reichl David
6
Jedlička Ondřej
1
7:6
6:1
 
13
7
2
0
1
0
2.
Bajer Filip
1
Gallas Daniel
1
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
3.
Jandová Sára (H)
1
Štěpánková Klára (H)
6
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Leschová Sára
1
Dementyeva Varvara (H)
6
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Kašík Petr
1
Kubec Michal
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
Maděra Štěpán
1
Basík Libor
1
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
7.
Jandová Sára (H)
Leschová Sára
1
1
Štěpánková Klára (H)
PLAČKOVÁ MARKÉTA (H)
6
4
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
8.
Bajer Filip
Kašík Petr
1
1
Jedlička Ondřej
Kubec Michal
1
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
9.
Reichl David
Maděra Štěpán
6
1
Gallas Daniel
Jandourek Jan
1
1
7:5
6:4
 
13
9
2
0
1
0
               
51
96
6
12
3
6

Soupiska LTC Svoboda Praha B

jméno
nar.
BH
1
Junek Štěpán (H)
29.11.2000
381
6
2
Reichl David
21.08.1994
452
6
3
Paul Daniel
18.03.1997
1029
1
4
Řádek Pavel
11.03.1985
1029
1
5
Vaněk Jan
03.04.1987
1029
1
6
Mrňavý Lukáš
15.04.1980
1029
1
7
Halama Jan
30.12.1975
1029
1
8
Lesch Adam
04.08.2000
1029
1
9
Bajer Filip
03.06.1995
1029
1
10
Kašík Petr
19.05.1995
1029
1
11
Maděra Štěpán
01.08.1980
1029
1
21
Michálková Julie (H)
27.03.2001
927
1
22
Jandová Sára (H)
25.10.2005
927
1
23
Lukášová Alžběta
12.05.2007
927
1
24
Čutková Nikola
29.12.2003
927
1
25
Leschová Sára
02.03.2002
927
1

Soupiska TC Spořilov Praha

jméno
nar.
BH
1
Dražný Richard
05.03.1975
1029
1
2
Jedlička Ondřej
01.05.1978
1029
1
3
Gallas Daniel
27.05.1981
1029
1
4
Kubec Michal
20.04.1982
1029
1
5
Jandourek Jan
26.12.1977
1029
1
6
Jandourek Filip (H)
08.04.2008
1029
1
7
Basík Libor
23.01.1986
1029
1
8
Augustýn Mikoláš (H)
01.02.2003
1029
1
9
Lhotka Petr
29.01.1974
1029
1
21
Štěpánková Klára (H)
06.08.2008
332
6
22
PLAČKOVÁ MARKÉTA (H)
30.12.2008
601
4
23
Dementyeva Varvara (H)
14.04.2006
379
6