Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

04. 2.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Tatran Střešovice A
Tisknout
5
1
34:19
74:41
582:427
11
2
Tempo Praha A
Tisknout
4
2
33:21
69:46
521:441
10
3
TC Spořilov Praha
Tisknout
4
2
32:22
67:48
563:430
10
4
LTC Svoboda Praha B
Tisknout
4
2
27:26
59:59
476:480
10
5
Lokomotiva Praha
Tisknout
3
3
33:21
71:46
548:449
9
6
TJ Republikán
Tisknout
3
3
30:24
68:55
520:504
9
7
VŠTJ Ekonom Praha
Tisknout
1
5
18:36
41:77
434:568
7
8
TK Ruzyně Praha B
Tisknout
0
6
8:46
17:94
267:612
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2024
2
TJ Tatran Střešovice A TC Spořilov Praha
5:4
11:8
93:86
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Burger Václav
1
Gallas Daniel
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
2.
Stočes Martin
1
Kubec Michal
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
3.
Hromadová Nikola
4
Štěpánková Klára (H)
6
6:4
2:6
4:6
12
16
1
2
0
1
4.
Břicháčová Tereza (H)
4
PLAČKOVÁ MARKÉTA (H)
4
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
5.
Hromada Karel
1
Jandourek Filip (H)
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
6.
Bláha Jiří
1
Basík Libor
1
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
7.
Hromadová Nikola
Břicháčová Tereza (H)
4
4
Štěpánková Klára (H)
PLAČKOVÁ MARKÉTA (H)
6
4
7:5
6:4
 
13
9
2
0
1
0
8.
Burger Václav
Bláha Jiří
1
1
Jandourek Jan
Jedlička Ondřej
1
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
9.
Stočes Martin
Hromada Karel
1
1
Kubec Michal
Basík Libor
1
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
               
93
86
11
8
5
4

Soupiska TJ Tatran Střešovice A

jméno
nar.
BH
1
Zapletal Mirko
18.09.1986
1029
1
2
Řačák Tomáš
06.04.1987
1029
1
3
Burger Václav
29.03.1986
1029
1
4
Stočes Martin
27.05.1990
1029
1
5
Hromada Karel
26.10.1987
1029
1
6
Wagner Aleš
28.10.1977
1029
1
7
Bláha Jiří
09.06.1980
1029
1
8
Zika Michal
09.07.1987
1029
1
21
Hromadová Nikola
09.09.1991
528
4
22
Břicháčová Tereza (H)
01.03.1992
586
4
23
Munzarová Pavla
26.03.1988
927
1
24
Kakosová Martina
30.09.1977
927
1
25
Horejšová Markéta
02.08.1993
927
1
26
Kvasničková Karolina
26.03.1996
927
1

Soupiska TC Spořilov Praha

jméno
nar.
BH
1
Dražný Richard
05.03.1975
1029
1
2
Jedlička Ondřej
01.05.1978
1029
1
3
Gallas Daniel
27.05.1981
1029
1
4
Kubec Michal
20.04.1982
1029
1
5
Jandourek Jan
26.12.1977
1029
1
6
Jandourek Filip (H)
08.04.2008
1029
1
7
Basík Libor
23.01.1986
1029
1
8
Augustýn Mikoláš (H)
01.02.2003
1029
1
9
Lhotka Petr
29.01.1974
1029
1
21
Štěpánková Klára (H)
06.08.2008
332
6
22
PLAČKOVÁ MARKÉTA (H)
30.12.2008
601
4
23
Dementyeva Varvara (H)
14.04.2006
379
6