Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

04. 2.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Tatran Střešovice A
Tisknout
4
1
28:16
61:34
481:347
9
2
TC Spořilov Praha
Tisknout
3
2
26:19
55:42
467:379
8
3
Tempo Praha A
Tisknout
3
1
25:11
52:25
365:270
7
4
LTC Svoboda Praha B
Tisknout
3
1
19:16
41:37
335:315
7
5
Lokomotiva Praha
Tisknout
2
2
22:14
49:32
380:315
6
6
TJ Republikán
Tisknout
2
2
17:19
40:43
342:373
6
7
VŠTJ Ekonom Praha
Tisknout
1
4
16:29
37:63
376:470
6
8
TK Ruzyně Praha B
Tisknout
0
5
8:37
17:76
226:503
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
01.06.2024
18
TC Spořilov Praha VŠTJ Ekonom Praha
8:1
16:2
99:42
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Jedlička Ondřej
1
Sura Ivan (EU)
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
2.
Kubec Michal
1
Hošpes Miloslav
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
3.
Štěpánková Klára (H)
6
Kaljkovičová Dagmar (H)
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
4.
PLAČKOVÁ MARKÉTA (H)
4
Michálková Alena (H)
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
5.
Jandourek Jan
1
Porázik Matúš (EU)
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
6.
Basík Libor
1
Oršula Martin (EU)
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
7.
Štěpánková Klára (H)
PLAČKOVÁ MARKÉTA (H)
6
4
Kaljkovičová Dagmar (H)
Michálková Alena (H)
1
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
8.
Jedlička Ondřej
Jandourek Jan
1
1
Porázik Matúš (EU)
Oršula Martin (EU)
1
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
9.
Kubec Michal
Basík Libor
1
1
Sura Ivan (EU)
Hošpes Miloslav
1
1
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
               
99
42
16
2
8
1

Soupiska TC Spořilov Praha

jméno
nar.
BH
1
Dražný Richard
05.03.1975
1029
1
2
Jedlička Ondřej
01.05.1978
1029
1
3
Gallas Daniel
27.05.1981
1029
1
4
Kubec Michal
20.04.1982
1029
1
5
Jandourek Jan
26.12.1977
1029
1
6
Jandourek Filip (H)
08.04.2008
1029
1
7
Basík Libor
23.01.1986
1029
1
8
Augustýn Mikoláš (H)
01.02.2003
1029
1
9
Lhotka Petr
29.01.1974
1029
1
21
Štěpánková Klára (H)
06.08.2008
332
6
22
PLAČKOVÁ MARKÉTA (H)
30.12.2008
601
4
23
Dementyeva Varvara (H)
14.04.2006
379
6

Soupiska VŠTJ Ekonom Praha

jméno
nar.
BH
1
Sura Ivan (EU)
22.06.2002
1029
1
2
Kuthan Lukáš
23.11.1999
1029
1
3
Staněk Kamil
15.11.1986
1029
1
4
Moravec Marek (H)
26.08.1988
1029
1
5
Trojan Jaroslav (H)
21.09.1984
1029
1
6
Hošpes Miloslav
27.04.1975
1029
1
7
Švec Jakub
11.05.1990
1029
1
8
Porázik Matúš (EU)
06.11.1995
1029
1
9
Oršula Martin (EU)
24.10.1995
1029
1
10
Janík Josef
07.09.1976
1029
1
21
Kaljkovičová Dagmar (H)
04.10.1996
927
1
22
Michálková Alena (H)
17.11.2002
927
1