Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

04. 2.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Tatran Střešovice A
Tisknout
4
1
28:16
61:34
481:347
9
2
TC Spořilov Praha
Tisknout
3
2
26:19
55:42
467:379
8
3
Tempo Praha A
Tisknout
3
1
25:11
52:25
365:270
7
4
LTC Svoboda Praha B
Tisknout
3
1
19:16
41:37
335:315
7
5
Lokomotiva Praha
Tisknout
2
2
22:14
49:32
380:315
6
6
TJ Republikán
Tisknout
2
2
17:19
40:43
342:373
6
7
VŠTJ Ekonom Praha
Tisknout
1
4
16:29
37:63
376:470
6
8
TK Ruzyně Praha B
Tisknout
0
5
8:37
17:76
226:503
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.05.2024
16
Lokomotiva Praha TC Spořilov Praha
4:5
9:12
75:105
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Bulíř Adam
3
Gallas Daniel
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
2.
Milovanovič Ilija
1
Kubec Michal
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
3.
Čermáková Aneta
9
Štěpánková Klára (H)
6
2:6
6:4
2:6
10
16
1
2
0
1
4.
Benetková Jessica (H)
4
PLAČKOVÁ MARKÉTA (H)
4
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
5.
Steiner František
1
Jandourek Filip (H)
1
2:6
6:4
6:4
14
14
2
1
1
0
6.
Bláha Karel (H)
1
Basík Libor
1
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
7.
Čermáková Aneta
Weinberg Julianne
9
3
Štěpánková Klára (H)
PLAČKOVÁ MARKÉTA (H)
6
4
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Bulíř Adam
Milovanovič Ilija
3
1
Gallas Daniel
Jandourek Jan
1
1
3:6
6:4
1:0
10
10
2
1
1
0
9.
Velek Tomáš
Bláha Karel (H)
1
1
Jandourek Filip (H)
Basík Libor
1
1
7:5
6:4
 
13
9
2
0
1
0
               
75
105
9
12
4
5

Soupiska Lokomotiva Praha

jméno
nar.
BH
1
Pelda Ondřej
14.05.2004
924
3
2
Bulíř Adam
26.09.2000
871
3
3
Milovanovič Ilija
12.09.2003
1029
1
4
Pikhart Bohumil
09.12.1963
1029
1
5
Velek Tomáš
22.11.1972
1029
1
6
Steiner František
25.01.1974
1029
1
7
Zrzavecký Jan
30.04.1973
1029
1
8
Sirotek Oskar
22.11.2008
1029
1
9
Hynek Jan
16.06.1993
1029
1
10
Bláha Karel (H)
22.07.2009
1029
1
21
Roháčová Emma
15.05.2005
658
3
22
Čermáková Aneta
23.11.2008
245
9
23
Benetková Jessica (H)
13.03.2009
474
4
24
Weinberg Julianne
20.03.1968
875
3

Soupiska TC Spořilov Praha

jméno
nar.
BH
1
Dražný Richard
05.03.1975
1029
1
2
Jedlička Ondřej
01.05.1978
1029
1
3
Gallas Daniel
27.05.1981
1029
1
4
Kubec Michal
20.04.1982
1029
1
5
Jandourek Jan
26.12.1977
1029
1
6
Jandourek Filip (H)
08.04.2008
1029
1
7
Basík Libor
23.01.1986
1029
1
8
Augustýn Mikoláš (H)
01.02.2003
1029
1
9
Lhotka Petr
29.01.1974
1029
1
21
Štěpánková Klára (H)
06.08.2008
332
6
22
PLAČKOVÁ MARKÉTA (H)
30.12.2008
601
4
23
Dementyeva Varvara (H)
14.04.2006
379
6