Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

04. 2.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Tatran Střešovice A
Tisknout
4
1
28:16
61:34
481:347
9
2
TC Spořilov Praha
Tisknout
3
2
26:19
55:42
467:379
8
3
Tempo Praha A
Tisknout
3
1
25:11
52:25
365:270
7
4
LTC Svoboda Praha B
Tisknout
3
1
19:16
41:37
335:315
7
5
Lokomotiva Praha
Tisknout
2
2
22:14
49:32
380:315
6
6
TJ Republikán
Tisknout
2
2
17:19
40:43
342:373
6
7
VŠTJ Ekonom Praha
Tisknout
1
4
16:29
37:63
376:470
6
8
TK Ruzyně Praha B
Tisknout
0
5
8:37
17:76
226:503
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.05.2024
13
Tempo Praha A TK Ruzyně Praha B
8:1
17:2
108:40
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Arendar Roman (H)
6
Dostál Michal
4
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
2.
Stavrovskij Petr
1
Jedlička Josef
3
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
3.
Kynčlová Pavlína
6
Zapletalová Zuzana (H)
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Svačinová Petra
1
Přerovská Amelie (H)
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
5.
Moroz Nikola
1
Vávra Zbyněk
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
6.
Lisner Adam
1
Komárek Luboš
1
6:2
2:6
4:6
12
14
1
2
0
1
7.
Arendar Roman (H)
Stavrovskij Petr
6
1
Vávra Zbyněk
Jedlička Josef
1
3
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
8.
Moroz Nikola
Lisner Vít
1
1
Dostál Michal
Komárek Luboš
4
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
9.
Kynčlová Pavlína
Svačinová Petra
6
1
Přerovská Zdena
Přerovská Amelie (H)
1
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
               
108
40
17
2
8
1

Soupiska Tempo Praha A

jméno
nar.
BH
1
Arendar Roman (H)
13.03.2000
420
6
2
Stavrovskij Petr
13.01.2001
1029
1
3
Vňuk Juraj
03.04.2006
1029
1
4
Moroz Nikola
03.05.2006
1029
1
5
Lisner Adam
27.03.2004
1029
1
6
Lisner Vít
04.03.2002
1029
1
7
Bárta Miroslav
21.07.1995
1029
1
8
Kraft Daniel
11.12.2008
1029
1
9
Liška Martin
18.05.1981
1029
1
21
Kynčlová Pavlína
18.09.1988
303
6
22
Hronová Kateřina
23.10.2007
424
4
23
Lencová Tereza
01.11.2007
927
1
24
Svačinová Petra
20.03.1989
927
1
25
Vašíčková Barbora
02.12.2005
927
1
26
Rojová Rebeka
31.07.2013
927
1
27
Lukášková Sofie (H)
14.12.2007
927
1

Soupiska TK Ruzyně Praha B

jméno
nar.
BH
1
Dostál Michal
04.02.1993
618
4
2
Jedlička Josef
30.01.1981
1004
3
3
Houdek Martin
12.10.1967
802
3
4
Vávra Zbyněk
05.01.1979
1029
1
5
Komárek Luboš
20.01.1981
1029
1
6
Hornyš Jan
19.01.1981
1029
1
7
Růžička Richard
03.11.2007
1029
1
8
ĎARMEK JOSEF
09.06.2008
1029
1
9
Szlifka Jan
12.11.1974
1029
1
10
Ďarmek Zdeněk
05.12.1972
1029
1
11
Císař Luděk
02.12.1972
1029
1
21
Císařová Barbora
10.01.2001
927
1
22
Zapletalová Zuzana (H)
22.06.1991
927
1
23
Přerovská Zdena
09.06.1974
927
1
24
Školoudová Emílie (H)
07.01.2009
927
1
25
Přerovská Amelie (H)
21.06.2008
927
1
26
Přerovská Ella (H)
12.07.2010
927
1
27
Benáčanová Eliška
04.04.2005
927
1
28
Coubalová Aneta
15.01.2005
927
1