Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

04. 2.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Tatran Střešovice A
Tisknout
4
1
28:16
61:34
481:347
9
2
TC Spořilov Praha
Tisknout
3
2
26:19
55:42
467:379
8
3
Tempo Praha A
Tisknout
3
1
25:11
52:25
365:270
7
4
LTC Svoboda Praha B
Tisknout
3
1
19:16
41:37
335:315
7
5
Lokomotiva Praha
Tisknout
2
2
22:14
49:32
380:315
6
6
TJ Republikán
Tisknout
2
2
17:19
40:43
342:373
6
7
VŠTJ Ekonom Praha
Tisknout
1
4
16:29
37:63
376:470
6
8
TK Ruzyně Praha B
Tisknout
0
5
8:37
17:76
226:503
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.05.2024
11
TJ Tatran Střešovice A VŠTJ Ekonom Praha
6:3
13:6
93:65
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Burger Václav
1
Staněk Kamil
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
2.
Stočes Martin
1
Trojan Jaroslav (H)
1
6:0
7:6
 
13
6
2
0
1
0
3.
Hromadová Nikola
4
Kaljkovičová Dagmar (H)
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
4.
Břicháčová Tereza (H)
4
Michálková Alena (H)
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
5.
Hromada Karel
1
Hošpes Miloslav
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
6.
Bláha Jiří
1
Janík Josef
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
7.
Burger Václav
Hromada Karel
1
1
Trojan Jaroslav (H)
Janík Josef
1
1
6:7
6:4
0:1
12
12
1
2
0
1
8.
Wagner Aleš
Bláha Jiří
1
1
Staněk Kamil
Hošpes Miloslav
1
1
5:7
2:6
 
7
13
0
2
0
1
9.
Hromadová Nikola
Břicháčová Tereza (H)
4
4
Kaljkovičová Dagmar (H)
Michálková Alena (H)
1
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
               
93
65
13
6
6
3

Soupiska TJ Tatran Střešovice A

jméno
nar.
BH
1
Zapletal Mirko
18.09.1986
1029
1
2
Řačák Tomáš
06.04.1987
1029
1
3
Burger Václav
29.03.1986
1029
1
4
Stočes Martin
27.05.1990
1029
1
5
Hromada Karel
26.10.1987
1029
1
6
Wagner Aleš
28.10.1977
1029
1
7
Bláha Jiří
09.06.1980
1029
1
8
Zika Michal
09.07.1987
1029
1
21
Hromadová Nikola
09.09.1991
528
4
22
Břicháčová Tereza (H)
01.03.1992
586
4
23
Munzarová Pavla
26.03.1988
927
1
24
Kakosová Martina
30.09.1977
927
1
25
Horejšová Markéta
02.08.1993
927
1
26
Kvasničková Karolina
26.03.1996
927
1

Soupiska VŠTJ Ekonom Praha

jméno
nar.
BH
1
Sura Ivan (EU)
22.06.2002
1029
1
2
Kuthan Lukáš
23.11.1999
1029
1
3
Staněk Kamil
15.11.1986
1029
1
4
Moravec Marek (H)
26.08.1988
1029
1
5
Trojan Jaroslav (H)
21.09.1984
1029
1
6
Hošpes Miloslav
27.04.1975
1029
1
7
Švec Jakub
11.05.1990
1029
1
8
Porázik Matúš (EU)
06.11.1995
1029
1
9
Oršula Martin (EU)
24.10.1995
1029
1
10
Janík Josef
07.09.1976
1029
1
21
Kaljkovičová Dagmar (H)
04.10.1996
927
1
22
Michálková Alena (H)
17.11.2002
927
1