Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

04. 2.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Tatran Střešovice A
Tisknout
4
1
28:16
61:34
481:347
9
2
TC Spořilov Praha
Tisknout
3
2
26:19
55:42
467:379
8
3
Tempo Praha A
Tisknout
3
1
25:11
52:25
365:270
7
4
LTC Svoboda Praha B
Tisknout
3
1
19:16
41:37
335:315
7
5
Lokomotiva Praha
Tisknout
2
2
22:14
49:32
380:315
6
6
TJ Republikán
Tisknout
2
2
17:19
40:43
342:373
6
7
VŠTJ Ekonom Praha
Tisknout
1
4
16:29
37:63
376:470
6
8
TK Ruzyně Praha B
Tisknout
0
5
8:37
17:76
226:503
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.05.2024
10
TJ Republikán Lokomotiva Praha
4:5
9:13
71:103
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Fuka Ondřej
1
Pelda Ondřej
3
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
2.
Krátoška Jan
1
Bulíř Adam
3
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
3.
Lipavská Kateřina
3
Čermáková Aneta
9
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
4.
Petrtýlová Markéta (H)
1
Benetková Jessica (H)
4
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Soukup Michal
1
Milovanovič Ilija
1
5:7
6:4
6:4
17
15
2
1
1
0
6.
Dostál Miroslav
1
Pikhart Bohumil
1
3:6
6:3
1:6
10
15
1
2
0
1
7.
Lipavská Kateřina
Petrtýlová Markéta (H)
3
1
Čermáková Aneta
Benetková Jessica (H)
9
4
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
8.
Fuka Ondřej
Chvapil Tomáš
1
1
Velek Tomáš
Pikhart Bohumil
1
1
3:6
6:4
1:0
10
10
2
1
1
0
9.
Krátoška Jan
Dostál Miroslav
1
1
Pelda Ondřej
Milovanovič Ilija
3
1
2:6
6:4
1:0
9
10
2
1
1
0
               
71
103
9
13
4
5

Soupiska TJ Republikán

jméno
nar.
BH
1
Smetana Petr
02.01.1976
1029
1
2
Chvapil Tomáš
12.10.1972
1029
1
3
Fuka Ondřej
15.04.1980
1029
1
4
Krátoška Jan
19.02.1977
1029
1
5
Neumann Martin
11.04.1990
1029
1
6
Soukup Michal
25.10.1975
1029
1
7
Netušil Ondřej
22.10.1978
1029
1
8
Dostál Miroslav
19.02.1981
1029
1
9
Hradečný Michael
07.04.1981
1029
1
10
Vinař Vojtěch
07.03.1978
1029
1
21
Tlučhořová Eliška
08.11.1981
658
3
22
Lipavská Kateřina
23.04.1998
773
3
23
Petrtýlová Markéta (H)
04.05.2001
927
1
24
Švarcová Jana
07.07.1975
927
1

Soupiska Lokomotiva Praha

jméno
nar.
BH
1
Pelda Ondřej
14.05.2004
924
3
2
Bulíř Adam
26.09.2000
871
3
3
Milovanovič Ilija
12.09.2003
1029
1
4
Pikhart Bohumil
09.12.1963
1029
1
5
Velek Tomáš
22.11.1972
1029
1
6
Steiner František
25.01.1974
1029
1
7
Zrzavecký Jan
30.04.1973
1029
1
8
Sirotek Oskar
22.11.2008
1029
1
9
Hynek Jan
16.06.1993
1029
1
10
Bláha Karel (H)
22.07.2009
1029
1
21
Roháčová Emma
15.05.2005
658
3
22
Čermáková Aneta
23.11.2008
245
9
23
Benetková Jessica (H)
13.03.2009
474
4
24
Weinberg Julianne
20.03.1968
875
3