Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

01. Pražská divize

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HAMR, z.s. C
Tisknout
4
1
28:17
59:42
458:409
9
2
TJ Radlice z.s. A
Tisknout
4
0
24:12
49:26
335:257
8
3
TK Sport Kolovraty
Tisknout
3
1
24:12
51:28
400:328
7
4
LTC Modřany 2005 B
Tisknout
2
2
19:16
42:36
351:322
6
5
SK Aritma Praha A
Tisknout
2
2
19:16
40:37
335:300
6
6
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
Tisknout
2
2
17:19
42:40
350:340
6
7
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
0
5
9:36
23:73
330:514
5
8
LOB S.A. Bohnice, z.s. A
Tisknout
0
4
12:24
26:50
290:379
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.05.2024
15
TK Sport Kolovraty TJ Solidarita Praha 10 A
8:1
16:3
110:64
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kubín Marian
20
Christensen Sebastian
4
6:7
4:6
 
10
13
0
2
0
1
2.
Válek Milan
12
Havránek Šimon
3
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
3.
Nováčková Karolína
9
Landová Veronika
9
7:5
6:4
 
13
9
2
0
1
0
4.
Uhlířová Veronika
4
Benešová Hana
1
0:6
6:3
7:5
13
14
2
1
1
0
5.
Uhlíř Vít
6
Pánek Martin
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
6.
Břicháček Bedřich (H)
4
Špok David (H)
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
7.
Nováčková Karolína
Uhlířová Veronika
9
4
Landová Veronika
Benešová Hana
9
1
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
8.
Kubín Marian
Válek Milan
20
12
Christensen Sebastian
Havránek Šimon
4
3
7:5
6:1
 
13
6
2
0
1
0
9.
Uhlíř Vít
Břicháček Bedřich (H)
6
4
Pánek Martin
Špok David (H)
1
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
               
110
64
16
3
8
1

Soupiska TK Sport Kolovraty

jméno
nar.
BH
1
Kubín Marian
14.10.2002
73
20
2
Diefenbach Louis (EU)
03.06.2007
822
3
3
Göring Marlon (EU)
26.04.1996
220
9
4
Válek Milan
04.09.1999
138
12
5
Uhlíř Vít
16.10.1996
302
6
6
Břicháček Bedřich (H)
08.04.2006
689
4
7
Roušar Petr
14.03.1991
965
3
8
Volf Jakub
04.11.1998
584
4
9
Tichy Tomas
10.08.2009
516
4
10
Vydlák Šimon
13.09.2002
1029
1
11
Königsmark Jan
14.12.1984
1029
1
12
Schwarz Ondřej
06.08.2009
1029
1
21
Jará Lenka
29.07.1995
310
6
22
Nováčková Karolína
26.02.2003
241
9
23
Uhlířová Veronika
10.05.1996
436
4
24
Klusáková Lucie
14.04.1981
458
4
25
Špejzlová Martina
18.12.2002
927
1
26
Skopcová Valerie
06.11.2009
927
1
27
Kotlasová Klára
10.08.2010
927
1
28
Hádková Anna
18.12.2010
927
1

Soupiska TJ Solidarita Praha 10 A

jméno
nar.
BH
1
Christensen Sebastian
14.11.1992
700
4
2
Hájek David
09.07.1992
689
4
3
Havránek Šimon
04.02.2005
713
3
4
Hračov Stanislav
25.04.1980
1029
1
5
Krákora Jan
02.07.1994
1029
1
6
Rollinger Michal (H)
10.03.1992
1029
1
7
Pánek Martin
09.08.1992
1029
1
8
Bartel Michal
22.02.1997
1029
1
9
Číž Petr
08.04.1979
1029
1
10
Řežábek Robin
20.07.1995
1029
1
11
Špok David (H)
05.03.1986
1029
1
12
Holub Vojtěch
08.04.2005
1029
1
21
Landová Veronika
09.02.1993
260
9
22
Pavlíčková Klára (H)
04.08.1990
412
4
23
Drukerová Liliana Tucky (H)
28.07.2002
201
9
24
Peterková Tereza
16.03.1995
332
6
25
Plachá Markéta (H)
14.10.1991
616
4
26
Voráčková Pavla
09.11.1999
773
3
27
Benešová Hana
10.06.1991
927
1
28
Dibáková Ingrid (EU)
17.05.1994
927
1