Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

DD1A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Most A
Tisknout
4
0
30:6
61:14
384:146
8
2
TK Kadaň
Tisknout
3
1
31:5
63:11
395:117
7
3
LTC Panorama Teplice
Tisknout
3
1
29:7
58:16
386:174
7
4
TK Severní Terasa A Střekov
Tisknout
1
3
6:30
15:61
153:379
5
5
TK Ústí n.Labem A
Tisknout
1
3
8:27
18:55
169:362
4
6
TK Žatec
Tisknout
0
4
3:32
6:64
96:405
4

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
05.05.2024
1
LTC Panorama Teplice TK Severní Terasa A Střekov
9:0
18:0
108:28
Zápis o utkání - oficiální
2
12.05.2024
6
TK Severní Terasa A Střekov TK Most A
0:9
1:18
16:104
Zápis o utkání - oficiální
3
26.05.2024
8
TK Kadaň TK Severní Terasa A Střekov
9:0
18:1
112:24
Zápis o utkání - oficiální
4
02.06.2024
11
TK Severní Terasa A Střekov TK Ústí n.Labem A
6:3
13:7
85:55
Zápis o utkání - oficiální
5
16.06.2024
15
TK Žatec TK Severní Terasa A Střekov
0:0
 
 
 

Soupiska TK Severní Terasa A Střekov

jméno
nar.
BH
1
Trnka Ondřej
01.04.2007
1079
3
2
Bešík Dominik
06.10.2007
407
6
3
Toman Michal
24.02.2008
608
4
4
Juračka Tomáš
20.01.2007
873
3
5
Půlpytel Jiří
18.07.2006
1135
1
6
Kolář Jan Adam
13.08.2008
1135
1
7
Sabotinov Viktor
19.03.2012
1135
1
8
Karaba Jan
31.10.2010
1135
1
9
Kudrna Vojtěch
03.08.2010
1135
1
10
Ta Tiep
02.02.2009
1135
1
11
Enekeš Marek
15.09.2009
1135
1
12
Šír Jan
11.08.2010
1135
1
21
Vavroušová Valérie
02.06.2007
793
1
22
Martinková Linda (H)
09.03.2009
793
1
23
ŠINDELÁŘOVÁ Ela
10.11.2009
793
1
24
Škvorová Kateřina
10.05.2007
793
1
25
Jandejsková Kateřina (H)
23.02.2010
793
1
26
Bährová Nelly
27.05.2009
793
1
27
Lehnertová Eliška (H)
14.12.2010
793
1
Kapitán družstva TK Severní Terasa A Střekov
Příjmení a jméno: Petr Neuvirth
Telefon: 603826464
E-mail: neuvirth.petr@gmail.com
Zástupce kapitána družstva TK Severní Terasa A Střekov
Příjmení a jméno: Daniel Toman
Telefon: 606796025
E-mail: deniel.toman8@seznam.cz