Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dorost

22 - Královéhradecký krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Eden B
Tisknout
6
0
41:13
87:28
559:289
12
2
TENIS-CENTRUM DTJ HK C
Tisknout
4
2
39:15
80:32
534:271
10
3
TENIS-CENTRUM DTJ HK D
Tisknout
4
2
27:27
57:55
461:424
10
4
TJ Červený Kostelec A
Tisknout
3
3
24:30
55:64
445:453
9
5
Lokomotiva Trutnov B
Tisknout
2
4
27:27
54:61
392:473
8
6
SK HIT Hradec Králové z.s.
Tisknout
2
4
20:34
40:69
315:482
7
7
TK Česká Skalice
Tisknout
0
6
11:43
24:88
260:574
6
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
23.6.2024 NT 30.6.2024
27
TK Česká Skalice Lokomotiva Trutnov B
3:6
6:12
55:83
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Veverka Jan
3
Prášek Luca Samuel
4
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
2.
Zídek David (H)
1
Prášek Nello Daniel
4
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Sedlářová Darina
1
Gruntová Klaudie
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
4.
Bílá Viola Zoe (H)
1
Černá Kateřina
1
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
5.
Bělobrátek Vojtěch
1
Vlček Adam
3
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Stolín Vít
1
Havelka Jakub
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
7.
Veverka Jan
Stolín Vít
3
1
Prášek Luca Samuel
Prášek Nello Daniel
4
4
3:6
5:7
 
8
13
0
2
0
1
8.
Zídek David (H)
Bělobrátek Vojtěch
1
1
Vlček Adam
Havelka Jakub
3
1
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
9.
Sedlářová Darina
Bílá Viola Zoe (H)
1
1
Gruntová Klaudie
Černá Kateřina
1
1
7:5
6:0
 
13
5
2
0
1
0
               
55
83
6
12
3
6

Soupiska TK Česká Skalice

jméno
nar.
BH
1
Veverka Jan
21.12.2008
1027
3
2
Hartman Lukáš
26.11.2008
1135
1
3
Zídek David (H)
16.02.2008
1135
1
4
Ryšavý Michael
22.01.2007
1135
1
5
Bělobrátek Vojtěch
29.08.2008
1135
1
6
Stolín Vít
23.07.2010
1135
1
21
Seibrtová Beata
06.10.2010
629
3
22
Sedlářová Darina
24.10.2007
793
1
23
Bílá Viola Zoe (H)
08.12.2009
793
1
24
Ježková Karolína
27.01.2011
793
1
25
Benetková Anežka
04.11.2010
793
1
26
Viková Laura
05.08.2011
793
1

Soupiska Lokomotiva Trutnov B

jméno
nar.
BH
1
Prášek Luca Samuel
22.12.2008
489
4
2
Prášek Nello Daniel
22.07.2007
545
4
3
Vlček Adam
29.09.2009
898
3
4
Soumar Matyáš
22.07.2006
1079
3
5
Havelka Jakub
18.10.2009
1135
1
6
Okrouhlický Vojtěch
04.03.2009
1135
1
7
Kotouček Ladislav
21.09.2010
1135
1
8
Korbel Adam
18.07.2008
1135
1
9
Žoldák Martin
21.04.2010
1135
1
10
Köhler Alex
17.04.2011
1135
1
11
Kopecký Aleš Zdeněk
23.03.2011
1135
1
12
Svatý Patrik
06.08.2011
1135
1
21
Málková Anna Marie
14.03.2009
793
1
22
Gruntová Klaudie
10.05.2009
793
1
23
Černá Kateřina
18.10.2009
793
1
24
Rapánová Helena
19.12.2011
793
1