Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

ODO II. A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Lokomotiva Plzeň D
Tisknout
4
0
30:6
61:15
387:195
8
2
Slavoj Stod
Tisknout
3
1
21:15
44:33
327:272
7
3
TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota
Tisknout
2
1
17:10
35:20
256:195
5
4
LTK Klatovy B
Tisknout
1
3
12:24
27:48
286:374
5
5
Sokol Nepomuk B
Tisknout
1
2
8:19
16:40
178:282
4
6
Tenis klub Nýrsko
Tisknout
0
4
11:25
24:51
268:384
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
25.5.2024
9
Slavoj Stod Tenis klub Nýrsko
6:3
13:7
98:61
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Benda Marek
4
Podlipský David (H)
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
2.
Böhm Pavel
1
Vandas Marek
1
2:6
6:0
6:4
14
10
2
1
1
0
3.
Mrázková Amálie
1
Podracká Agáta
1
6:4
5:7
4:6
15
17
1
2
0
1
4.
Ibehejová Julie
1
Bundová Sofie
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
5.
Křivanec Jakub (H)
1
Tomaščík Jakub
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
6.
Vacík Ondřej
1
Weber Patrik
1
6:7
3:6
 
9
13
0
2
0
1
7.
Mrázková Amálie
Ibehejová Julie
1
1
Podracká Agáta
Bundová Sofie
1
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
8.
Benda Marek
Böhm Pavel
4
1
Podlipský David (H)
Vandas Marek
1
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
9.
Křivanec Jakub (H)
Vacík Ondřej
1
1
Tomaščík Jakub
Weber Patrik
1
1
5:1
 
 
12
1
2
0
1
0
               
98
61
13
7
6
3

Soupiska Slavoj Stod

jméno
nar.
BH
1
Benda Marek
25.01.1977
649
4
2
Böhm Pavel
12.02.1974
1029
1
3
Křivanec Jakub (H)
10.11.2008
1029
1
4
Dvorský Petr
23.11.1978
1029
1
5
Ruský Milan
08.04.1979
1029
1
6
Hořan Marek
04.04.1984
1029
1
7
Šobr Kristián
02.08.2006
1029
1
8
Vacík Ondřej
14.04.2004
1029
1
21
Štenglová Monika
04.04.1986
927
1
22
Mrázková Amálie
11.12.2007
927
1
23
Ruská Alexandra
06.12.1984
927
1
24
Ibehejová Julie
07.04.2002
927
1
25
Šobrová Anna
22.02.2004
927
1
26
Krejčová Kristýna
12.12.2011
927
1

Soupiska Tenis klub Nýrsko

jméno
nar.
BH
1
Podlipský David (H)
14.01.2009
1029
1
2
Kůs Štěpán (H)
29.06.2007
1029
1
3
Vandas Marek
27.04.1983
1029
1
4
Tomaščík Jakub
05.04.1997
1029
1
5
Weber Patrik
20.09.1994
1029
1
6
Kořán Matěj
10.07.2006
1029
1
7
Švec Šimon
14.08.2006
1029
1
8
Kvítek Matěj
01.05.2012
1029
1
9
NOVÁK OLIVER
06.01.2012
1029
1
10
Řehula Jan
17.10.2007
1029
1
11
Bušek Petr
17.03.2006
1029
1
12
Podracký Mikuláš
07.08.2006
1029
1
21
Podracká Agáta
20.07.2008
927
1
22
Bundová Sofie
14.08.2008
927
1
23
Hršelová Anna
25.01.2010
927
1
24
Hršelová Marie
25.01.2010
927
1