Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

ODO II. A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Lokomotiva Plzeň D
Tisknout
4
0
30:6
61:15
387:195
8
2
Slavoj Stod
Tisknout
3
1
21:15
44:33
327:272
7
3
TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota
Tisknout
2
1
17:10
35:20
256:195
5
4
LTK Klatovy B
Tisknout
1
3
12:24
27:48
286:374
5
5
Sokol Nepomuk B
Tisknout
1
2
8:19
16:40
178:282
4
6
Tenis klub Nýrsko
Tisknout
0
4
11:25
24:51
268:384
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
25.5.2024
8
LTK Klatovy B TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota
3:6
6:12
61:90
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Pšajdl Jiří
1
Fejka Matěj (H)
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
2.
Vlček Adam
1
Sameš Petr
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Herboltová Kateřina
1
Kubíková Sofie (H)
1
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
4.
Haberová Tereza
1
Soukupová Magdaléna
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
5.
Vlček Tomáš
1
Kofroň Štěpán
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
6.
Barzegar Jamshidi Antoine Kian
1
Tomášek Jan (H)
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
7.
Herboltová Kateřina
Haberová Tereza
1
1
Soukupová Magdaléna
Kubíková Sofie (H)
1
1
3:6
1:2
 
4
12
0
2
0
1
8.
Pšajdl Jiří
Barzegar Jamshidi Antoine Kian
1
1
Fejka Matěj (H)
Tomášek Jan (H)
1
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
9.
Vlček Tomáš
Vlček Adam
1
1
Sameš Petr
Kofroň Štěpán
1
1
6:7
4:6
 
10
13
0
2
0
1
               
61
90
6
12
3
6

Soupiska LTK Klatovy B

jméno
nar.
BH
1
Boček Martin
08.03.1995
1029
1
2
Pšajdl Jiří
01.03.1990
1029
1
3
Neudek Martin (H)
08.04.1997
1029
1
4
Janoušek Šimon (H)
16.03.2011
1029
1
5
Lobovský Robert
17.02.2007
1029
1
6
Baxa Jan
13.09.2006
1029
1
7
Vlček Adam
28.09.2004
1029
1
8
Opluštil Jakub
21.05.2009
1029
1
9
Vlček Tomáš
14.12.1971
1029
1
10
Hlavsa Richard
13.02.1955
1029
1
11
Barzegar Jamshidi Antoine Kian
13.01.2008
1029
1
12
Koranda Přemysl
22.08.1988
1029
1
21
Herboltová Kateřina
23.07.2006
927
1
22
Haberová Tereza
08.04.1999
927
1
23
Lobovská Alena
09.05.2011
927
1
24
Matoušová Karolína
11.02.2012
927
1
25
Wallner Katharina
02.12.2011
927
1
26
Řezáčová Dagmar
20.06.2007
927
1
27
Svobodová Emily
20.03.2012
927
1

Soupiska TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota

jméno
nar.
BH
1
Fejka Matěj (H)
23.06.2009
1029
1
2
Sameš Petr
23.03.1976
1029
1
3
Noska Daniel
05.08.2005
1029
1
4
Kofroň Štěpán
05.10.2007
1029
1
5
Tomášek Jan (H)
05.05.2006
1029
1
6
Minařík Jan
15.04.2005
1029
1
7
Kofroň Vojtěch
05.03.2005
1029
1
8
Minařík Miroslav
12.05.2007
1029
1
21
Samešová Nella (H)
25.03.2008
734
3
22
Kubíková Sofie (H)
11.07.2009
927
1
23
Soukupová Magdaléna
27.05.1999
927
1