Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

ODO II. A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Lokomotiva Plzeň D
Tisknout
4
0
30:6
61:15
387:195
8
2
Slavoj Stod
Tisknout
3
1
21:15
44:33
327:272
7
3
TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota
Tisknout
2
1
17:10
35:20
256:195
5
4
LTK Klatovy B
Tisknout
1
3
12:24
27:48
286:374
5
5
Sokol Nepomuk B
Tisknout
1
2
8:19
16:40
178:282
4
6
Tenis klub Nýrsko
Tisknout
0
4
11:25
24:51
268:384
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
11.5.2024
6
Sokol Nepomuk B LTK Klatovy B
5:4
10:9
81:82
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Bohatý Lukáš
1
Boček Martin
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
2.
Dvořák Filip
1
Neudek Martin (H)
1
3:6
6:7
 
9
13
0
2
0
1
3.
Milotová Denisa
1
Haberová Tereza
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
4.
Šedivá Aneta
1
Lobovská Alena
1
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
5.
Kovanda Martin
1
Vlček Adam
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
6.
Lepič Jan
1
Opluštil Jakub
1
0:6
3:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Milotová Denisa
Šedivá Aneta
1
1
Haberová Tereza
Lobovská Alena
1
1
2:6
7:5
1:0
10
11
2
1
1
0
8.
Bohatý Lukáš
Dvořák Filip
1
1
Vlček Tomáš
Opluštil Jakub
1
1
5:7
2:6
 
7
13
0
2
0
1
9.
Kovanda Martin
Lepič Jan
1
1
Boček Martin
Koranda Přemysl
1
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
               
81
82
10
9
5
4

Soupiska Sokol Nepomuk B

jméno
nar.
BH
1
Bohatý Lukáš
27.05.1988
1029
1
2
Bárta Tomáš
13.08.1992
1029
1
3
Dvořák Filip
12.07.2001
1029
1
4
Pupík Jiří
20.10.1975
1029
1
5
Kovanda Martin
07.01.1993
1029
1
6
Tyrpekl Jan
07.02.1999
1029
1
7
Lepič Jan
29.09.1994
1029
1
21
Milotová Denisa
28.01.2002
927
1
22
Šedivá Aneta
06.10.2002
927
1
23
Šloufová Kateřina
07.05.2006
927
1
24
Šloufová Kristýna
22.03.2009
927
1

Soupiska LTK Klatovy B

jméno
nar.
BH
1
Boček Martin
08.03.1995
1029
1
2
Pšajdl Jiří
01.03.1990
1029
1
3
Neudek Martin (H)
08.04.1997
1029
1
4
Janoušek Šimon (H)
16.03.2011
1029
1
5
Lobovský Robert
17.02.2007
1029
1
6
Baxa Jan
13.09.2006
1029
1
7
Vlček Adam
28.09.2004
1029
1
8
Opluštil Jakub
21.05.2009
1029
1
9
Vlček Tomáš
14.12.1971
1029
1
10
Hlavsa Richard
13.02.1955
1029
1
11
Barzegar Jamshidi Antoine Kian
13.01.2008
1029
1
12
Koranda Přemysl
22.08.1988
1029
1
21
Herboltová Kateřina
23.07.2006
927
1
22
Haberová Tereza
08.04.1999
927
1
23
Lobovská Alena
09.05.2011
927
1
24
Matoušová Karolína
11.02.2012
927
1
25
Wallner Katharina
02.12.2011
927
1
26
Řezáčová Dagmar
20.06.2007
927
1
27
Svobodová Emily
20.03.2012
927
1