Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

ODO II. A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Lokomotiva Plzeň D
Tisknout
4
0
30:6
61:15
387:195
8
2
Slavoj Stod
Tisknout
3
1
21:15
44:33
327:272
7
3
TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota
Tisknout
2
1
17:10
35:20
256:195
5
4
LTK Klatovy B
Tisknout
1
3
12:24
27:48
286:374
5
5
Sokol Nepomuk B
Tisknout
1
2
8:19
16:40
178:282
4
6
Tenis klub Nýrsko
Tisknout
0
4
11:25
24:51
268:384
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
11.5.2024
5
TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota Slavoj Stod
3:6
7:12
61:88
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Sameš Petr
1
Benda Marek
4
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Noska Daniel
1
Böhm Pavel
1
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
3.
Kubíková Sofie (H)
1
Mrázková Amálie
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
4.
Soukupová Magdaléna
1
Ibehejová Julie
1
0:6
5:7
 
5
13
0
2
0
1
5.
Kofroň Štěpán
1
Křivanec Jakub (H)
1
2:6
7:6
3:6
12
18
1
2
0
1
6.
Tomášek Jan (H)
1
Dvorský Petr
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
7.
Kubíková Sofie (H)
Soukupová Magdaléna
1
1
Mrázková Amálie
Ibehejová Julie
1
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
8.
Sameš Petr
Kofroň Štěpán
1
1
Benda Marek
Křivanec Jakub (H)
4
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Tomášek Jan (H)
Minařík Miroslav
1
1
Böhm Pavel
Dvorský Petr
1
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
               
61
88
7
12
3
6

Soupiska TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota

jméno
nar.
BH
1
Fejka Matěj (H)
23.06.2009
1029
1
2
Sameš Petr
23.03.1976
1029
1
3
Noska Daniel
05.08.2005
1029
1
4
Kofroň Štěpán
05.10.2007
1029
1
5
Tomášek Jan (H)
05.05.2006
1029
1
6
Minařík Jan
15.04.2005
1029
1
7
Kofroň Vojtěch
05.03.2005
1029
1
8
Minařík Miroslav
12.05.2007
1029
1
21
Samešová Nella (H)
25.03.2008
734
3
22
Kubíková Sofie (H)
11.07.2009
927
1
23
Soukupová Magdaléna
27.05.1999
927
1

Soupiska Slavoj Stod

jméno
nar.
BH
1
Benda Marek
25.01.1977
649
4
2
Böhm Pavel
12.02.1974
1029
1
3
Křivanec Jakub (H)
10.11.2008
1029
1
4
Dvorský Petr
23.11.1978
1029
1
5
Ruský Milan
08.04.1979
1029
1
6
Hořan Marek
04.04.1984
1029
1
7
Šobr Kristián
02.08.2006
1029
1
8
Vacík Ondřej
14.04.2004
1029
1
21
Štenglová Monika
04.04.1986
927
1
22
Mrázková Amálie
11.12.2007
927
1
23
Ruská Alexandra
06.12.1984
927
1
24
Ibehejová Julie
07.04.2002
927
1
25
Šobrová Anna
22.02.2004
927
1
26
Krejčová Kristýna
12.12.2011
927
1