Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

ODO II. A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Lokomotiva Plzeň D
Tisknout
4
0
30:6
61:15
387:195
8
2
Slavoj Stod
Tisknout
3
1
21:15
44:33
327:272
7
3
TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota
Tisknout
2
1
17:10
35:20
256:195
5
4
LTK Klatovy B
Tisknout
1
3
12:24
27:48
286:374
5
5
Sokol Nepomuk B
Tisknout
1
2
8:19
16:40
178:282
4
6
Tenis klub Nýrsko
Tisknout
0
4
11:25
24:51
268:384
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
11.5.2024
4
TK Lokomotiva Plzeň D Tenis klub Nýrsko
6:3
12:7
80:65
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vladyka Jan
1
Podlipský David (H)
1
6:4
6:0
 
12
4
2
0
1
0
2.
Duba Ondřej
1
Vandas Marek
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
3.
Kupková Alena
4
Podracká Agáta
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
4.
Pavlová Kateřina
1
Bundová Sofie
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
5.
Vaník Jiří
1
Tomaščík Jakub
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
6.
Řehoř Martin
1
Weber Patrik
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Kupková Alena
Pavlová Kateřina
4
1
Podracká Agáta
Bundová Sofie
1
1
6:4
2:6
1:0
9
10
2
1
1
0
8.
Vladyka Jan
Duba Ondřej
1
1
Podlipský David (H)
Vandas Marek
1
1
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
9.
Vaník Jiří
Řehoř Martin
1
1
Tomaščík Jakub
Weber Patrik
1
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
               
80
65
12
7
6
3

Soupiska TK Lokomotiva Plzeň D

jméno
nar.
BH
1
Knapp Vlastimil
30.06.1985
1029
1
2
Vladyka Jan
16.12.1985
1029
1
3
Duba Ondřej
09.04.2003
1029
1
4
Šik Karel
31.07.1968
1029
1
5
Babka Jakub
22.04.2004
1029
1
6
Vaník Jiří
22.09.2005
1029
1
7
Matyáš Filip (H)
14.12.2005
1029
1
8
Řehoř Martin
16.02.1984
1029
1
9
Černý Maxmilián
21.10.2008
1029
1
10
Uhlík Jan
26.02.2008
1029
1
21
Kupková Alena
18.01.2002
601
4
22
Pavlová Kateřina
20.07.2004
927
1
23
Brhlíková Michaela
13.06.2008
927
1
24
Hamplová Veronika
14.05.2008
927
1

Soupiska Tenis klub Nýrsko

jméno
nar.
BH
1
Podlipský David (H)
14.01.2009
1029
1
2
Kůs Štěpán (H)
29.06.2007
1029
1
3
Vandas Marek
27.04.1983
1029
1
4
Tomaščík Jakub
05.04.1997
1029
1
5
Weber Patrik
20.09.1994
1029
1
6
Kořán Matěj
10.07.2006
1029
1
7
Švec Šimon
14.08.2006
1029
1
8
Kvítek Matěj
01.05.2012
1029
1
9
NOVÁK OLIVER
06.01.2012
1029
1
10
Řehula Jan
17.10.2007
1029
1
11
Bušek Petr
17.03.2006
1029
1
12
Podracký Mikuláš
07.08.2006
1029
1
21
Podracká Agáta
20.07.2008
927
1
22
Bundová Sofie
14.08.2008
927
1
23
Hršelová Anna
25.01.2010
927
1
24
Hršelová Marie
25.01.2010
927
1