Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

ODO II. A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Lokomotiva Plzeň D
Tisknout
4
0
30:6
61:15
387:195
8
2
Slavoj Stod
Tisknout
3
1
21:15
44:33
327:272
7
3
TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota
Tisknout
2
1
17:10
35:20
256:195
5
4
LTK Klatovy B
Tisknout
1
3
12:24
27:48
286:374
5
5
Sokol Nepomuk B
Tisknout
1
2
8:19
16:40
178:282
4
6
Tenis klub Nýrsko
Tisknout
0
4
11:25
24:51
268:384
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
4.5.2024
2
Slavoj Stod Sokol Nepomuk B
7:2
15:4
101:49
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Benda Marek
4
Bohatý Lukáš
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
2.
Böhm Pavel
1
Dvořák Filip
1
7:5
1:6
6:7
14
18
1
2
0
1
3.
Mrázková Amálie
1
Milotová Denisa
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
4.
Ruská Alexandra
1
Šedivá Aneta
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
5.
Křivanec Jakub (H)
1
Lepič Jan
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
6.
Dvorský Petr
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
7.
Mrázková Amálie
Ruská Alexandra
1
1
Milotová Denisa
Šedivá Aneta
1
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
8.
Křivanec Jakub (H)
Vacík Ondřej
1
1
Bohatý Lukáš
Dvořák Filip
1
1
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
9.
Böhm Pavel
Dvorský Petr
1
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
               
101
49
15
4
7
2

Soupiska Slavoj Stod

jméno
nar.
BH
1
Benda Marek
25.01.1977
649
4
2
Böhm Pavel
12.02.1974
1029
1
3
Křivanec Jakub (H)
10.11.2008
1029
1
4
Dvorský Petr
23.11.1978
1029
1
5
Ruský Milan
08.04.1979
1029
1
6
Hořan Marek
04.04.1984
1029
1
7
Šobr Kristián
02.08.2006
1029
1
8
Vacík Ondřej
14.04.2004
1029
1
21
Štenglová Monika
04.04.1986
927
1
22
Mrázková Amálie
11.12.2007
927
1
23
Ruská Alexandra
06.12.1984
927
1
24
Ibehejová Julie
07.04.2002
927
1
25
Šobrová Anna
22.02.2004
927
1
26
Krejčová Kristýna
12.12.2011
927
1

Soupiska Sokol Nepomuk B

jméno
nar.
BH
1
Bohatý Lukáš
27.05.1988
1029
1
2
Bárta Tomáš
13.08.1992
1029
1
3
Dvořák Filip
12.07.2001
1029
1
4
Pupík Jiří
20.10.1975
1029
1
5
Kovanda Martin
07.01.1993
1029
1
6
Tyrpekl Jan
07.02.1999
1029
1
7
Lepič Jan
29.09.1994
1029
1
21
Milotová Denisa
28.01.2002
927
1
22
Šedivá Aneta
06.10.2002
927
1
23
Šloufová Kateřina
07.05.2006
927
1
24
Šloufová Kristýna
22.03.2009
927
1