Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

ODO II. A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Lokomotiva Plzeň D
Tisknout
4
0
30:6
61:15
387:195
8
2
Slavoj Stod
Tisknout
3
1
21:15
44:33
327:272
7
3
TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota
Tisknout
2
1
17:10
35:20
256:195
5
4
LTK Klatovy B
Tisknout
1
3
12:24
27:48
286:374
5
5
Sokol Nepomuk B
Tisknout
1
2
8:19
16:40
178:282
4
6
Tenis klub Nýrsko
Tisknout
0
4
11:25
24:51
268:384
4

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
1.6.2024
10
TK Lokomotiva Plzeň D Slavoj Stod
7:2
15:4
101:40
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vladyka Jan
1
Böhm Pavel
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
2.
Duba Ondřej
1
Křivanec Jakub (H)
1
3:6
6:4
4:6
13
16
1
2
0
1
3.
Kupková Alena
4
Mrázková Amálie
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
4.
Pavlová Kateřina
1
Ruská Alexandra
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
5.
Šik Karel
1
Ruský Milan
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
6.
Řehoř Martin
1
Vacík Ondřej
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
7.
Kupková Alena
Pavlová Kateřina
4
1
Mrázková Amálie
Ruská Alexandra
1
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
8.
Vladyka Jan
Duba Ondřej
1
1
Böhm Pavel
Křivanec Jakub (H)
1
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
9.
Knapp Vlastimil
Šik Karel
1
1
Ruský Milan
Vacík Ondřej
1
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
               
101
40
15
4
7
2

Soupiska TK Lokomotiva Plzeň D

jméno
nar.
BH
1
Knapp Vlastimil
30.06.1985
1029
1
2
Vladyka Jan
16.12.1985
1029
1
3
Duba Ondřej
09.04.2003
1029
1
4
Šik Karel
31.07.1968
1029
1
5
Babka Jakub
22.04.2004
1029
1
6
Vaník Jiří
22.09.2005
1029
1
7
Matyáš Filip (H)
14.12.2005
1029
1
8
Řehoř Martin
16.02.1984
1029
1
9
Černý Maxmilián
21.10.2008
1029
1
10
Uhlík Jan
26.02.2008
1029
1
21
Kupková Alena
18.01.2002
601
4
22
Pavlová Kateřina
20.07.2004
927
1
23
Brhlíková Michaela
13.06.2008
927
1
24
Hamplová Veronika
14.05.2008
927
1

Soupiska Slavoj Stod

jméno
nar.
BH
1
Benda Marek
25.01.1977
649
4
2
Böhm Pavel
12.02.1974
1029
1
3
Křivanec Jakub (H)
10.11.2008
1029
1
4
Dvorský Petr
23.11.1978
1029
1
5
Ruský Milan
08.04.1979
1029
1
6
Hořan Marek
04.04.1984
1029
1
7
Šobr Kristián
02.08.2006
1029
1
8
Vacík Ondřej
14.04.2004
1029
1
21
Štenglová Monika
04.04.1986
927
1
22
Mrázková Amálie
11.12.2007
927
1
23
Ruská Alexandra
06.12.1984
927
1
24
Ibehejová Julie
07.04.2002
927
1
25
Šobrová Anna
22.02.2004
927
1
26
Krejčová Kristýna
12.12.2011
927
1