Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Sokol Smiřice B
Tisknout
4
1
36:9
76:19
497:249
9
2
TK Pernštýn 1897 Pardubice B
Tisknout
4
1
29:16
61:33
447:274
9
3
TC Chrudim z.s. D
Tisknout
4
1
28:17
60:41
436:352
9
4
TC Přelouč
Tisknout
3
3
22:32
52:67
440:512
9
5
Tenisový klub Eden C
Tisknout
1
4
21:24
46:54
346:412
6
6
Energetik Chvaletice B
Tisknout
1
4
16:29
36:63
321:432
6
7
TO ŽSK Třemošnice
Tisknout
1
4
10:35
21:75
243:499
6
8
TC Chrudim z.s. C - VYLOUČENO
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
4.5.2024 NT 12.5.2024
6
TO ŽSK Třemošnice TC Přelouč
3:6
6:13
63:93
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Lebeda Jan
1
Vančura Václav
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
2.
Opočenský Martin
1
Michálek Petr
1
6:2
7:5
 
13
7
2
0
1
0
3.
Rýparová Milena
1
Lhotová Andrea
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
4.
Opočenská Adéla (H)
1
Šlorová Petra
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Opočenský Martin
1
Sobotka Pavel
1
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
6.
Veselý Martin
1
Pleskot Michal
1
5:7
5:7
 
10
14
0
2
0
1
7.
Lebeda Jan
Opočenský Martin
1
1
Vančura Václav
Sobotka Pavel
1
1
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
8.
Opočenský Martin
Veselý Martin
1
1
Michálek Petr
Pleskot Michal
1
1
6:2
5:7
1:0
12
9
2
1
1
0
9.
Rýparová Milena
Opočenská Adéla (H)
1
1
Lhotová Andrea
Šlorová Petra
1
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
               
63
93
6
13
3
6

Soupiska TO ŽSK Třemošnice

jméno
nar.
BH
1
Ždánský Jakub
28.05.1986
1029
1
2
Smutný Václav
14.09.1977
1029
1
3
Lebeda Jan
28.10.1979
1029
1
4
Spěvák Jiří
27.07.1973
1029
1
5
Opočenský Martin
12.07.1999
1029
1
6
Opočenský Martin
02.02.1974
1029
1
7
Veselý Martin
22.02.1969
1029
1
8
Zelený Josef
14.02.1953
1029
1
21
Rýparová Milena
18.07.1990
927
1
22
Opočenská Adéla (H)
09.02.2006
927
1
23
Klimešová Vendula (H)
18.07.2009
927
1
24
Lebedová Tereza (H)
02.12.2009
927
1

Soupiska TC Přelouč

jméno
nar.
BH
1
Vančura Václav
13.12.1970
1029
1
2
Michálek Petr
11.03.1971
1029
1
3
Sedláček Petr
07.12.1980
1029
1
4
Sobotka Pavel
05.01.1972
1029
1
5
Půlpán Petr
26.04.1969
1029
1
6
Polívka David
03.04.1982
1029
1
7
Pleskot Michal
19.02.1992
1029
1
8
Kurka Pavel
11.06.1984
1029
1
21
Lhotová Andrea
30.09.2000
927
1
22
Dam Phuong Hang (H)
24.07.1995
927
1
23
Šlorová Petra
07.08.1984
927
1
24
Havelková Andrea
28.08.1968
927
1