Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Pernštýn 1897 Pardubice B
Tisknout
4
1
29:16
61:33
447:274
9
2
TC Přelouč
Tisknout
3
2
19:26
43:55
360:423
8
3
Sokol Smiřice B
Tisknout
3
1
29:7
60:14
389:156
7
4
TC Chrudim z.s. D
Tisknout
3
1
19:17
45:39
348:309
7
5
Energetik Chvaletice B
Tisknout
2
3
20:25
43:56
349:395
7
6
TO ŽSK Třemošnice
Tisknout
2
3
19:26
38:57
314:391
7
7
Tenisový klub Eden C
Tisknout
1
4
24:21
52:45
365:332
6
8
TC Chrudim z.s. C - VYLOUČENO
Tisknout
1
4
12:33
26:69
173:465
3

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2024 NT 5.5.2024
4
TC Přelouč Sokol Smiřice B
1:8
2:17
43:104
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vančura Václav
1
Hartmann Michal
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
2.
Michálek Petr
1
Malý Jakub
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Dam Phuong Hang (H)
1
Randová Olga
1
5:7
6:0
6:1
17
8
2
1
1
0
4.
Šlorová Petra
1
Příkaská Pavlína
1
0:6
3:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Sedláček Petr
1
Ryšavý Jan
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Pleskot Michal
1
Vebr Tomáš
1
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Dam Phuong Hang (H)
Šlorová Petra
1
1
Randová Olga
Příkaská Pavlína
1
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
8.
Vančura Václav
Michálek Petr
1
1
Hartmann Michal
Malý Jakub
1
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
9.
Sedláček Petr
Pleskot Michal
1
1
Ryšavý Jan
Vebr Tomáš
1
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
               
43
104
2
17
1
8

Soupiska TC Přelouč

jméno
nar.
BH
1
Vančura Václav
13.12.1970
1029
1
2
Michálek Petr
11.03.1971
1029
1
3
Sedláček Petr
07.12.1980
1029
1
4
Sobotka Pavel
05.01.1972
1029
1
5
Půlpán Petr
26.04.1969
1029
1
6
Polívka David
03.04.1982
1029
1
7
Pleskot Michal
19.02.1992
1029
1
8
Kurka Pavel
11.06.1984
1029
1
21
Lhotová Andrea
30.09.2000
927
1
22
Dam Phuong Hang (H)
24.07.1995
927
1
23
Šlorová Petra
07.08.1984
927
1
24
Havelková Andrea
28.08.1968
927
1

Soupiska Sokol Smiřice B

jméno
nar.
BH
1
Hartmann Michal
13.03.1996
1029
1
2
Malý Jakub
30.09.2007
1029
1
3
Ryšavý Jan
28.05.1983
1029
1
4
Neumann Jan (H)
10.02.1991
1029
1
5
Vebr Tomáš
21.12.1983
1029
1
6
Středa Lukáš
17.11.1983
1029
1
7
Neumann Petr
13.11.1963
1029
1
8
Zídek David
16.02.2008
1029
1
21
Randová Olga
28.11.1985
927
1
22
Příkaská Pavlína
31.01.1974
927
1
23
Svatoňová Vlastislava
10.01.1971
927
1
24
Černá Jana
08.11.1977
927
1
25
Brožová Kateřina
28.12.1996
927
1
26
Jelínková Julie
05.02.2010
927
1