Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Pernštýn 1897 Pardubice B
Tisknout
4
1
29:16
61:33
447:274
9
2
TC Přelouč
Tisknout
3
2
19:26
43:55
360:423
8
3
Sokol Smiřice B
Tisknout
3
1
29:7
60:14
389:156
7
4
TC Chrudim z.s. D
Tisknout
3
1
19:17
45:39
348:309
7
5
Energetik Chvaletice B
Tisknout
2
3
20:25
43:56
349:395
7
6
TO ŽSK Třemošnice
Tisknout
2
3
19:26
38:57
314:391
7
7
Tenisový klub Eden C
Tisknout
1
4
24:21
52:45
365:332
6
8
TC Chrudim z.s. C - VYLOUČENO
Tisknout
1
4
12:33
26:69
173:465
3

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.6.2024 NT 23.6.2024
24
Tenisový klub Eden C TC Přelouč
0:0
 
 
 

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
Tabulka neobsahuje žádné záznamy
               
0
0
0
0
0
0

Soupiska Tenisový klub Eden C

jméno
nar.
BH
1
Vegner Václav
08.10.2005
1029
1
2
Skořepa Daniel
14.10.2004
1029
1
3
Briestenský Tadeáš
08.06.2004
1029
1
4
Novák Jakub
29.09.2005
1029
1
5
Tišer Max
02.12.2009
1029
1
6
Tišer Jan
02.12.2009
1029
1
7
Hrubý Lukáš
16.05.2006
1029
1
8
Hromádka Robert
05.12.2009
1029
1
9
Havlíček Matyáš
27.04.2010
1029
1
10
Wallstein Štěpán
16.11.2010
1029
1
11
Křesťan Tomáš
19.11.2010
1029
1
21
Vorlová Lucie
25.09.2008
927
1
22
Štayrová Aneta
09.02.2006
927
1
23
Pavlíková Andrea
20.04.2010
927
1
24
Gottvaldová Eva
31.10.2010
927
1
25
Červenková Nikita
25.04.2010
927
1
26
Brunová Anna
09.11.2009
927
1
27
Svatoňová Adriena
19.03.2010
927
1
28
Štrofová Anna
04.10.2013
927
1

Soupiska TC Přelouč

jméno
nar.
BH
1
Vančura Václav
13.12.1970
1029
1
2
Michálek Petr
11.03.1971
1029
1
3
Sedláček Petr
07.12.1980
1029
1
4
Sobotka Pavel
05.01.1972
1029
1
5
Půlpán Petr
26.04.1969
1029
1
6
Polívka David
03.04.1982
1029
1
7
Pleskot Michal
19.02.1992
1029
1
8
Kurka Pavel
11.06.1984
1029
1
21
Lhotová Andrea
30.09.2000
927
1
22
Dam Phuong Hang (H)
24.07.1995
927
1
23
Šlorová Petra
07.08.1984
927
1
24
Havelková Andrea
28.08.1968
927
1