Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Sokol Smiřice B
Tisknout
5
1
43:11
90:24
593:304
11
2
TK Pernštýn 1897 Pardubice B
Tisknout
5
1
35:19
74:39
534:324
11
3
TC Chrudim z.s. D
Tisknout
4
2
31:23
66:54
486:439
10
4
TC Přelouč
Tisknout
3
3
22:32
52:67
440:512
9
5
Tenisový klub Eden C
Tisknout
1
5
23:31
51:68
401:508
7
6
Energetik Chvaletice B
Tisknout
1
4
16:29
36:63
321:432
6
7
TO ŽSK Třemošnice
Tisknout
1
4
10:35
21:75
243:499
6
8
TC Chrudim z.s. C - VYLOUČENO
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.6.2024 NT 23.6.2024
23
Energetik Chvaletice B Sokol Smiřice B
1:8
3:17
40:109
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Pokorný Dominik
1
Hartmann Michal
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Pokorný Ondřej
1
Malý Jakub
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Kočárníková Eva
1
Randová Olga
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
4.
Morbitzová Eva
1
Jelínková Julie
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
5.
Čech Jan
1
Neumann Jan (H)
1
3:6
6:4
0:1
9
11
1
2
0
1
6.
Zámiš Rostislav
1
Vebr Tomáš
1
5:7
5:7
 
10
14
0
2
0
1
7.
Havlíčková Pavlína
Havlíčková Karolína
1
1
Randová Olga
Jelínková Julie
1
1
7:5
5:7
1:0
13
12
2
1
1
0
8.
Vaniček karel
Veselý Petr
1
1
Malý Jakub
Vebr Tomáš
1
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
9.
Havlíček Radek
Havrda Vladimír
1
1
Hartmann Michal
Neumann Jan (H)
1
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
               
40
109
3
17
1
8

Soupiska Energetik Chvaletice B

jméno
nar.
BH
1
Pokorný Dominik
20.08.1998
1029
1
2
Pokorný Ondřej
20.08.1998
1029
1
3
Čech Jan
19.06.1974
1029
1
4
Vaniček karel
29.10.1969
1029
1
5
Kuch Petr
24.05.1983
1029
1
6
Zámiš Rostislav
06.01.1978
1029
1
7
Veselý Petr
12.02.1975
1029
1
8
Havlíček Radek
17.11.1980
1029
1
9
Kočárník Bohuslav
14.10.1956
1029
1
10
Havrda Vladimír
03.09.1976
1029
1
11
Boháč Jan
02.03.2012
1029
1
12
Herman Matyáš
11.10.2012
1029
1
21
Havlíčková Pavlína
03.10.2007
927
1
22
Havlíčková Karolína
14.04.1982
927
1
23
Musílková Zuzana (H)
07.09.1984
927
1
24
Kočárníková Eva
07.12.1985
927
1
25
Morbitzová Eva
16.04.1981
927
1
26
Kuchová Nela
25.09.2012
927
1
27
Morbitzová Adéla
23.03.2012
927
1
28
Havlíčková Kristýna
19.09.2013
927
1

Soupiska Sokol Smiřice B

jméno
nar.
BH
1
Hartmann Michal
13.03.1996
1029
1
2
Malý Jakub
30.09.2007
1029
1
3
Ryšavý Jan
28.05.1983
1029
1
4
Neumann Jan (H)
10.02.1991
1029
1
5
Vebr Tomáš
21.12.1983
1029
1
6
Středa Lukáš
17.11.1983
1029
1
7
Neumann Petr
13.11.1963
1029
1
8
Zídek David
16.02.2008
1029
1
21
Randová Olga
28.11.1985
927
1
22
Příkaská Pavlína
31.01.1974
927
1
23
Svatoňová Vlastislava
10.01.1971
927
1
24
Černá Jana
08.11.1977
927
1
25
Brožová Kateřina
28.12.1996
927
1
26
Jelínková Julie
05.02.2010
927
1