Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Sokol Smiřice B
Tisknout
4
1
36:9
76:19
497:249
9
2
TK Pernštýn 1897 Pardubice B
Tisknout
4
1
29:16
61:33
447:274
9
3
TC Chrudim z.s. D
Tisknout
4
1
28:17
60:41
436:352
9
4
TC Přelouč
Tisknout
3
3
22:32
52:67
440:512
9
5
Tenisový klub Eden C
Tisknout
1
4
21:24
46:54
346:412
6
6
Energetik Chvaletice B
Tisknout
1
4
16:29
36:63
321:432
6
7
TO ŽSK Třemošnice
Tisknout
1
4
10:35
21:75
243:499
6
8
TC Chrudim z.s. C - VYLOUČENO
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2024 NT 5.5.2024
2
Energetik Chvaletice B TK Pernštýn 1897 Pardubice B
3:6
6:13
55:94
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Čech Jan
1
Chaloupka David
3
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
2.
Kuch Petr
1
Mrklovský David
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
3.
Havlíčková Karolína
1
Cibulková Veronika
1
6:4
5:7
1:0
12
11
2
1
1
0
4.
Musílková Zuzana (H)
1
Štěpánková Eliška
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Kočárník Bohuslav
1
Kovalčuk Vladimír (H)
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
Havrda Vladimír
1
Outrata Tomáš
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
7.
Havlíčková Karolína
Musílková Zuzana (H)
1
1
Cibulková Veronika
Štěpánková Eliška
1
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
8.
Čech Jan
Havrda Vladimír
1
1
Chaloupka David
Mrklovský David
3
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
9.
Kuch Petr
Kočárník Bohuslav
1
1
Kovalčuk Vladimír (H)
Outrata Tomáš
1
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
               
55
94
6
13
3
6

Soupiska Energetik Chvaletice B

jméno
nar.
BH
1
Pokorný Dominik
20.08.1998
1029
1
2
Pokorný Ondřej
20.08.1998
1029
1
3
Čech Jan
19.06.1974
1029
1
4
Vaniček karel
29.10.1969
1029
1
5
Kuch Petr
24.05.1983
1029
1
6
Zámiš Rostislav
06.01.1978
1029
1
7
Veselý Petr
12.02.1975
1029
1
8
Havlíček Radek
17.11.1980
1029
1
9
Kočárník Bohuslav
14.10.1956
1029
1
10
Havrda Vladimír
03.09.1976
1029
1
11
Boháč Jan
02.03.2012
1029
1
12
Herman Matyáš
11.10.2012
1029
1
21
Havlíčková Pavlína
03.10.2007
927
1
22
Havlíčková Karolína
14.04.1982
927
1
23
Musílková Zuzana (H)
07.09.1984
927
1
24
Kočárníková Eva
07.12.1985
927
1
25
Morbitzová Eva
16.04.1981
927
1
26
Kuchová Nela
25.09.2012
927
1
27
Morbitzová Adéla
23.03.2012
927
1
28
Havlíčková Kristýna
19.09.2013
927
1

Soupiska TK Pernštýn 1897 Pardubice B

jméno
nar.
BH
1
Chaloupka David
13.04.1982
851
3
2
Čapoun Jan
20.10.1978
1029
1
3
Ehl Radek
28.05.1977
1029
1
4
Mrklovský David
30.12.2008
1029
1
5
Kovalčuk Vladimír (H)
28.07.1995
1029
1
6
Outrata Tomáš
15.04.2007
1029
1
7
Nakládal Jakub
30.12.1987
1029
1
8
Čapoun Kryštof
26.05.2010
1029
1
21
Brabcová Sára
31.03.2004
875
3
22
Jelínková Barbora
19.05.2004
734
3
23
Cibulková Veronika
25.03.2003
927
1
24
Prausová Vendula
10.05.2008
927
1
25
Štěpánková Eliška
13.12.1996
927
1