Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Pernštýn 1897 Pardubice B
Tisknout
4
1
29:16
61:33
447:274
9
2
TC Přelouč
Tisknout
3
2
19:26
43:55
360:423
8
3
Sokol Smiřice B
Tisknout
3
1
29:7
60:14
389:156
7
4
TC Chrudim z.s. D
Tisknout
3
1
19:17
45:39
348:309
7
5
Energetik Chvaletice B
Tisknout
2
3
20:25
43:56
349:395
7
6
TO ŽSK Třemošnice
Tisknout
2
3
19:26
38:57
314:391
7
7
Tenisový klub Eden C
Tisknout
1
4
24:21
52:45
365:332
6
8
TC Chrudim z.s. C - VYLOUČENO
Tisknout
1
4
12:33
26:69
173:465
3

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
1.6.2024 NT 16.6.2024
17
TC Chrudim z.s. C - VYLOUČENO Tenisový klub Eden C
0:9
0:18
0:108
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vegner Václav
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
2.
Skořepa Daniel
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
3.
Vorlová Lucie
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
4.
Brunová Anna
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
5.
Briestenský Tadeáš
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
6.
Novák Jakub
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
7.
Vorlová Lucie
Brunová Anna
1
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
8.
Vegner Václav
Skořepa Daniel
1
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
9.
Briestenský Tadeáš
Novák Jakub
1
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
               
0
108
0
18
0
9

Soupiska TC Chrudim z.s. C - VYLOUČENO

jméno
nar.
BH
1
Tichý Jakub
28.12.1999
1029
1
2
Říha Daniel
09.12.1976
1029
1
3
Buřval Zbyněk
14.08.1992
1029
1
4
Uhlíř Jiří
20.02.1997
1029
1
5
Urbánek Jiří
02.07.1977
1029
1
6
Filipi Michal
09.11.1977
1029
1
7
Holub Zbyněk
18.03.1973
1029
1
8
Kratochvíl Michal
08.02.1984
1029
1
9
Číla Marek
01.10.1978
1029
1
10
Brázda Pavel
11.04.1993
1029
1
21
Eisová Natálie
20.11.2004
927
1
22
Bohatá Tereza
01.07.2001
927
1
23
Francouzová Nicol
08.11.2003
927
1
24
Sůrová Natálie
27.08.2004
927
1

Soupiska Tenisový klub Eden C

jméno
nar.
BH
1
Vegner Václav
08.10.2005
1029
1
2
Skořepa Daniel
14.10.2004
1029
1
3
Briestenský Tadeáš
08.06.2004
1029
1
4
Novák Jakub
29.09.2005
1029
1
5
Tišer Max
02.12.2009
1029
1
6
Tišer Jan
02.12.2009
1029
1
7
Hrubý Lukáš
16.05.2006
1029
1
8
Hromádka Robert
05.12.2009
1029
1
9
Havlíček Matyáš
27.04.2010
1029
1
10
Wallstein Štěpán
16.11.2010
1029
1
11
Křesťan Tomáš
19.11.2010
1029
1
21
Vorlová Lucie
25.09.2008
927
1
22
Štayrová Aneta
09.02.2006
927
1
23
Pavlíková Andrea
20.04.2010
927
1
24
Gottvaldová Eva
31.10.2010
927
1
25
Červenková Nikita
25.04.2010
927
1
26
Brunová Anna
09.11.2009
927
1
27
Svatoňová Adriena
19.03.2010
927
1
28
Štrofová Anna
04.10.2013
927
1