Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Sokol Smiřice B
Tisknout
5
1
43:11
90:24
593:304
11
2
TK Pernštýn 1897 Pardubice B
Tisknout
5
1
35:19
74:39
534:324
11
3
TC Chrudim z.s. D
Tisknout
4
2
31:23
66:54
486:439
10
4
TC Přelouč
Tisknout
3
3
22:32
52:67
440:512
9
5
Tenisový klub Eden C
Tisknout
1
5
23:31
51:68
401:508
7
6
Energetik Chvaletice B
Tisknout
1
4
16:29
36:63
321:432
6
7
TO ŽSK Třemošnice
Tisknout
1
4
10:35
21:75
243:499
6
8
TC Chrudim z.s. C - VYLOUČENO
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.5.2024 NT 2.6.2024
14
TK Pernštýn 1897 Pardubice B Sokol Smiřice B
6:3
12:7
86:67
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Chaloupka David
3
Hartmann Michal
1
1:3
 
 
1
12
0
2
0
1
2.
Čapoun Jan
1
Malý Jakub
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
3.
Brabcová Sára
3
Randová Olga
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
4.
Prausová Vendula
1
Příkaská Pavlína
1
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Mrklovský David
1
Ryšavý Jan
1
4:6
6:7
 
10
13
0
2
0
1
6.
Kovalčuk Vladimír (H)
1
Vebr Tomáš
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
7.
Brabcová Sára
Prausová Vendula
3
1
Randová Olga
Příkaská Pavlína
1
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
8.
Chaloupka David
Outrata Tomáš
3
1
Malý Jakub
Středa Lukáš
1
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
9.
Mrklovský David
Kovalčuk Vladimír (H)
1
1
Ryšavý Jan
Hartmann Michal
1
1
3:6
6:3
1:0
10
9
2
1
1
0
               
86
67
12
7
6
3

Soupiska TK Pernštýn 1897 Pardubice B

jméno
nar.
BH
1
Chaloupka David
13.04.1982
851
3
2
Čapoun Jan
20.10.1978
1029
1
3
Ehl Radek
28.05.1977
1029
1
4
Mrklovský David
30.12.2008
1029
1
5
Kovalčuk Vladimír (H)
28.07.1995
1029
1
6
Outrata Tomáš
15.04.2007
1029
1
7
Nakládal Jakub
30.12.1987
1029
1
8
Čapoun Kryštof
26.05.2010
1029
1
21
Brabcová Sára
31.03.2004
875
3
22
Jelínková Barbora
19.05.2004
734
3
23
Cibulková Veronika
25.03.2003
927
1
24
Prausová Vendula
10.05.2008
927
1
25
Štěpánková Eliška
13.12.1996
927
1

Soupiska Sokol Smiřice B

jméno
nar.
BH
1
Hartmann Michal
13.03.1996
1029
1
2
Malý Jakub
30.09.2007
1029
1
3
Ryšavý Jan
28.05.1983
1029
1
4
Neumann Jan (H)
10.02.1991
1029
1
5
Vebr Tomáš
21.12.1983
1029
1
6
Středa Lukáš
17.11.1983
1029
1
7
Neumann Petr
13.11.1963
1029
1
8
Zídek David
16.02.2008
1029
1
21
Randová Olga
28.11.1985
927
1
22
Příkaská Pavlína
31.01.1974
927
1
23
Svatoňová Vlastislava
10.01.1971
927
1
24
Černá Jana
08.11.1977
927
1
25
Brožová Kateřina
28.12.1996
927
1
26
Jelínková Julie
05.02.2010
927
1