Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Sokol Smiřice B
Tisknout
4
1
36:9
76:19
497:249
9
2
TK Pernštýn 1897 Pardubice B
Tisknout
4
1
29:16
61:33
447:274
9
3
TC Chrudim z.s. D
Tisknout
4
1
28:17
60:41
436:352
9
4
TC Přelouč
Tisknout
3
3
22:32
52:67
440:512
9
5
Tenisový klub Eden C
Tisknout
1
4
21:24
46:54
346:412
6
6
Energetik Chvaletice B
Tisknout
1
4
16:29
36:63
321:432
6
7
TO ŽSK Třemošnice
Tisknout
1
4
10:35
21:75
243:499
6
8
TC Chrudim z.s. C - VYLOUČENO
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.5.2024 NT 2.6.2024
13
TO ŽSK Třemošnice TC Chrudim z.s. C - VYLOUČENO
0:0
0:0
0:0
 

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
Tabulka neobsahuje žádné záznamy
               
0
0
0
0
0
0

Soupiska TO ŽSK Třemošnice

jméno
nar.
BH
1
Ždánský Jakub
28.05.1986
1029
1
2
Smutný Václav
14.09.1977
1029
1
3
Lebeda Jan
28.10.1979
1029
1
4
Spěvák Jiří
27.07.1973
1029
1
5
Opočenský Martin
12.07.1999
1029
1
6
Opočenský Martin
02.02.1974
1029
1
7
Veselý Martin
22.02.1969
1029
1
8
Zelený Josef
14.02.1953
1029
1
21
Rýparová Milena
18.07.1990
927
1
22
Opočenská Adéla (H)
09.02.2006
927
1
23
Klimešová Vendula (H)
18.07.2009
927
1
24
Lebedová Tereza (H)
02.12.2009
927
1

Soupiska TC Chrudim z.s. C - VYLOUČENO

jméno
nar.
BH
1
Tichý Jakub
28.12.1999
1029
1
2
Říha Daniel
09.12.1976
1029
1
3
Buřval Zbyněk
14.08.1992
1029
1
4
Uhlíř Jiří
20.02.1997
1029
1
5
Urbánek Jiří
02.07.1977
1029
1
6
Filipi Michal
09.11.1977
1029
1
7
Holub Zbyněk
18.03.1973
1029
1
8
Kratochvíl Michal
08.02.1984
1029
1
9
Číla Marek
01.10.1978
1029
1
10
Brázda Pavel
11.04.1993
1029
1
21
Eisová Natálie
20.11.2004
927
1
22
Bohatá Tereza
01.07.2001
927
1
23
Francouzová Nicol
08.11.2003
927
1
24
Sůrová Natálie
27.08.2004
927
1