Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Sokol Smiřice B
Tisknout
4
1
36:9
76:19
497:249
9
2
TK Pernštýn 1897 Pardubice B
Tisknout
4
1
29:16
61:33
447:274
9
3
TC Chrudim z.s. D
Tisknout
4
1
28:17
60:41
436:352
9
4
TC Přelouč
Tisknout
3
3
22:32
52:67
440:512
9
5
Tenisový klub Eden C
Tisknout
1
4
21:24
46:54
346:412
6
6
Energetik Chvaletice B
Tisknout
1
4
16:29
36:63
321:432
6
7
TO ŽSK Třemošnice
Tisknout
1
4
10:35
21:75
243:499
6
8
TC Chrudim z.s. C - VYLOUČENO
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.5.2024 NT 26.5.2024
12
Sokol Smiřice B TO ŽSK Třemošnice
9:0
18:0
110:27
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hartmann Michal
1
Smutný Václav
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
2.
Malý Jakub
1
Lebeda Jan
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
3.
Randová Olga
1
Rýparová Milena
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
4.
Příkaská Pavlína
1
Opočenská Adéla (H)
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
5.
Ryšavý Jan
1
Opočenský Martin
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
6.
Středa Lukáš
1
Opočenský Martin
1
6:4
7:6
 
13
10
2
0
1
0
7.
Randová Olga
Příkaská Pavlína
1
1
Rýparová Milena
Opočenská Adéla (H)
1
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
8.
Hartmann Michal
Malý Jakub
1
1
Lebeda Jan
Opočenský Martin
1
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
9.
Ryšavý Jan
Středa Lukáš
1
1
Smutný Václav
Opočenský Martin
1
1
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
               
110
27
18
0
9
0

Soupiska Sokol Smiřice B

jméno
nar.
BH
1
Hartmann Michal
13.03.1996
1029
1
2
Malý Jakub
30.09.2007
1029
1
3
Ryšavý Jan
28.05.1983
1029
1
4
Neumann Jan (H)
10.02.1991
1029
1
5
Vebr Tomáš
21.12.1983
1029
1
6
Středa Lukáš
17.11.1983
1029
1
7
Neumann Petr
13.11.1963
1029
1
8
Zídek David
16.02.2008
1029
1
21
Randová Olga
28.11.1985
927
1
22
Příkaská Pavlína
31.01.1974
927
1
23
Svatoňová Vlastislava
10.01.1971
927
1
24
Černá Jana
08.11.1977
927
1
25
Brožová Kateřina
28.12.1996
927
1
26
Jelínková Julie
05.02.2010
927
1

Soupiska TO ŽSK Třemošnice

jméno
nar.
BH
1
Ždánský Jakub
28.05.1986
1029
1
2
Smutný Václav
14.09.1977
1029
1
3
Lebeda Jan
28.10.1979
1029
1
4
Spěvák Jiří
27.07.1973
1029
1
5
Opočenský Martin
12.07.1999
1029
1
6
Opočenský Martin
02.02.1974
1029
1
7
Veselý Martin
22.02.1969
1029
1
8
Zelený Josef
14.02.1953
1029
1
21
Rýparová Milena
18.07.1990
927
1
22
Opočenská Adéla (H)
09.02.2006
927
1
23
Klimešová Vendula (H)
18.07.2009
927
1
24
Lebedová Tereza (H)
02.12.2009
927
1