Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Pernštýn 1897 Pardubice B
Tisknout
4
1
29:16
61:33
447:274
9
2
TC Přelouč
Tisknout
3
2
19:26
43:55
360:423
8
3
Sokol Smiřice B
Tisknout
3
1
29:7
60:14
389:156
7
4
TC Chrudim z.s. D
Tisknout
3
1
19:17
45:39
348:309
7
5
Energetik Chvaletice B
Tisknout
2
3
20:25
43:56
349:395
7
6
TO ŽSK Třemošnice
Tisknout
2
3
19:26
38:57
314:391
7
7
Tenisový klub Eden C
Tisknout
1
4
24:21
52:45
365:332
6
8
TC Chrudim z.s. C - VYLOUČENO
Tisknout
1
4
12:33
26:69
173:465
3

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.5.2024 NT 26.5.2024
11
TC Přelouč TK Pernštýn 1897 Pardubice B
5:4
10:9
65:83
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vančura Václav
1
Chaloupka David
3
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
2.
Michálek Petr
1
Mrklovský David
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
3.
Lhotová Andrea
1
Prausová Vendula
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
4.
Šlorová Petra
1
Štěpánková Eliška
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
5.
Sobotka Pavel
1
Kovalčuk Vladimír (H)
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
Půlpán Petr
1
Nakládal Jakub
1
3:6
6:0
1:0
10
6
2
1
1
0
7.
Šlorová Petra
Havelková Andrea
1
1
Prausová Vendula
Štěpánková Eliška
1
1
7:5
7:6
 
14
11
2
0
1
0
8.
Vančura Václav
Sobotka Pavel
1
1
Chaloupka David
Mrklovský David
3
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
9.
Michálek Petr
Půlpán Petr
1
1
Kovalčuk Vladimír (H)
Nakládal Jakub
1
1
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
               
65
83
10
9
5
4

Soupiska TC Přelouč

jméno
nar.
BH
1
Vančura Václav
13.12.1970
1029
1
2
Michálek Petr
11.03.1971
1029
1
3
Sedláček Petr
07.12.1980
1029
1
4
Sobotka Pavel
05.01.1972
1029
1
5
Půlpán Petr
26.04.1969
1029
1
6
Polívka David
03.04.1982
1029
1
7
Pleskot Michal
19.02.1992
1029
1
8
Kurka Pavel
11.06.1984
1029
1
21
Lhotová Andrea
30.09.2000
927
1
22
Dam Phuong Hang (H)
24.07.1995
927
1
23
Šlorová Petra
07.08.1984
927
1
24
Havelková Andrea
28.08.1968
927
1

Soupiska TK Pernštýn 1897 Pardubice B

jméno
nar.
BH
1
Chaloupka David
13.04.1982
851
3
2
Čapoun Jan
20.10.1978
1029
1
3
Ehl Radek
28.05.1977
1029
1
4
Mrklovský David
30.12.2008
1029
1
5
Kovalčuk Vladimír (H)
28.07.1995
1029
1
6
Outrata Tomáš
15.04.2007
1029
1
7
Nakládal Jakub
30.12.1987
1029
1
8
Čapoun Kryštof
26.05.2010
1029
1
21
Brabcová Sára
31.03.2004
875
3
22
Jelínková Barbora
19.05.2004
734
3
23
Cibulková Veronika
25.03.2003
927
1
24
Prausová Vendula
10.05.2008
927
1
25
Štěpánková Eliška
13.12.1996
927
1