Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

03 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
Tisknout
5
0
33:12
71:32
477:309
10
2
LTC Pardubice C
Tisknout
4
1
29:16
65:37
464:330
9
3
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
4
1
28:17
60:37
435:346
9
4
TO TJ Svitavy B
Tisknout
3
2
23:22
50:49
385:424
8
5
TO SK Žamberk A
Tisknout
2
3
26:19
55:43
429:348
7
6
TK SB Světlá n.Sáz.
Tisknout
2
3
16:29
37:64
327:448
7
7
USK Pardubice
Tisknout
0
5
15:30
39:64
357:444
5
8
TK Dolní Dobrouč
Tisknout
0
5
10:35
24:75
268:493
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
4.5.2024 NT 12.5.2024
7
TK Dolní Dobrouč LTC Pardubice C
2:7
6:16
58:103
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Junek Jan
1
Berka Vojtěch
4
3:6
7:6
0:1
10
13
1
2
0
1
2.
Hlaváč Jan
1
Vala Filip
1
6:4
3:6
1:0
10
10
2
1
1
0
3.
Junková Iveta
3
Kučerová Tereza
12
6:3
3:6
0:1
9
10
1
2
0
1
4.
Sokolová Klára (H)
1
Shejbalová Tereza
9
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
5.
Pospíšil Karel
1
Šmejc Dominik
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
6.
Rojek Pavel
1
Zalabák Ondřej
1
5:7
0:6
 
5
13
0
2
0
1
7.
Junková Iveta
Sokolová Klára (H)
3
1
Kučerová Tereza
Shejbalová Tereza
12
9
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
8.
Pospíšil Karel
Rojek Pavel
1
1
Berka Vojtěch
Šmejc Dominik
4
1
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
9.
Junek Jan
Hlaváč Jan
1
1
Vala Filip
Zalabák Ondřej
1
1
2:6
6:2
1:0
9
8
2
1
1
0
               
58
103
6
16
2
7

Soupiska TK Dolní Dobrouč

jméno
nar.
BH
1
Junek Jan
13.02.1990
1029
1
2
Paulson David
19.02.1996
1029
1
3
Hlaváč Jan
20.05.1994
1029
1
4
Studnička Karel
19.05.1997
1029
1
5
Pospíšil Karel
22.05.1971
1029
1
6
Smékal Arthur
30.01.1996
1029
1
7
Rojek Pavel
10.07.1975
1029
1
8
Bečička Robin
21.10.1994
1029
1
9
Novák Kryštof
25.04.2004
1029
1
10
Krejčí Štěpán
12.05.2009
1029
1
21
Junková Iveta
15.01.1993
773
3
22
Sokolová Marie (H)
14.05.2003
927
1
23
Sokolová Klára (H)
09.04.1998
927
1
24
Krejčí Eliška
20.11.2005
927
1
25
Čevorová Nela (H)
15.05.2009
927
1
26
Kubíčková Laura
08.08.2009
927
1
27
Kubíčková Tereza
08.12.2008
927
1

Soupiska LTC Pardubice C

jméno
nar.
BH
1
Skokan Ondřej
17.05.2003
212
9
2
Berka Vojtěch
15.03.2002
480
4
3
Vala Filip
23.07.2004
1029
1
4
Šmejc Dominik
20.06.2009
1029
1
5
Zalabák Ondřej
19.06.2006
1029
1
6
VAVERKA DAN
30.01.2009
1029
1
7
Veigert Vojtěch
16.06.2003
1029
1
8
Papoušek David
15.11.2003
1029
1
9
Novotný Matěj
18.10.2008
1029
1
10
Starý Jan
05.01.2007
1029
1
11
Nekut Václav
19.08.2003
1029
1
12
Vondráček David
18.11.2008
1029
1
21
Vlkovská Veronika
06.09.1997
325
6
22
Heřmanová Ráchel
22.02.2003
136
12
23
Kučerová Tereza
11.12.2001
117
12
24
Shejbalová Tereza
01.06.2007
182
9
25
Vlkovská Tereza
30.01.2006
318
6
26
Hönigová Adéla
02.06.2009
927
1
27
Doležalová Nicol
29.03.2004
927
1
28
Kubátová Lucie
03.01.2008
927
1