Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

03 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
Tisknout
5
1
36:18
77:46
529:403
11
2
LTC Pardubice C
Tisknout
5
1
35:19
79:43
558:382
11
3
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
5
1
33:20
70:43
513:399
11
4
TO TJ Svitavy B
Tisknout
4
2
29:25
62:56
460:496
10
5
TO SK Žamberk A
Tisknout
3
3
34:20
71:45
532:387
9
6
TK SB Světlá n.Sáz.
Tisknout
2
4
19:35
44:76
399:523
8
7
USK Pardubice
Tisknout
0
6
16:38
41:80
396:547
6
8
TK Dolní Dobrouč
Tisknout
0
6
13:40
30:85
321:571
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
4.5.2024 NT 12.5.2024
6
TO SK Žamberk A Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
4:5
9:13
71:91
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Jedlička Dominik
12
Brückner Lukáš
4
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Malý Lukáš
3
Svoboda Adam
3
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
3.
Dufková Nela (H)
4
Jansíková Adéla
4
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
4.
Pečenková Adéla (H)
6
Šlesárová Natálie (H)
3
6:4
3:6
1:0
10
10
2
1
1
0
5.
Matějíček Petr
4
Šrámek Erik
1
3:6
6:3
1:0
10
9
2
1
1
0
6.
Opletal Petr
6
Flídr Rodan (H)
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Dufková Nela (H)
Pečenková Adéla (H)
4
6
Jansíková Adéla
Šlesárová Natálie (H)
4
3
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
8.
Jedlička Dominik
Malý Lukáš
12
3
Brückner Lukáš
Svoboda Adam
4
3
3:6
6:4
1:0
10
10
2
1
1
0
9.
Matějíček Petr
Opletal Petr
4
6
Šrámek Erik
Flídr Rodan (H)
1
1
3:6
7:5
0:1
10
12
1
2
0
1
               
71
91
9
13
4
5

Soupiska TO SK Žamberk A

jméno
nar.
BH
1
Jedlička Dominik
30.09.1998
174
12
2
Malý Lukáš
11.09.2003
947
3
3
Matějíček Petr
20.07.2005
657
4
4
Opletal Petr
07.11.1996
400
6
5
Středa Štěpán
22.09.2005
512
4
6
Maňour Kryštof
07.02.2002
1029
1
7
Malý Jaromír
16.11.1967
1029
1
8
Adámek Adam
02.08.1999
1029
1
9
Neugebauer David
27.05.2001
1029
1
10
Neugebauer Radek
02.07.1971
1029
1
11
Jandík Tomáš
29.08.2007
1029
1
12
Adámek Viktor
03.06.2006
1029
1
21
Dufková Nela (H)
20.11.2004
570
4
22
Pečenková Adéla (H)
15.07.2003
322
6
23
Sládková Anežka
21.10.2005
443
4
24
Venclová Magdaléna
21.04.2008
658
3
25
Macháčková Sabina (H)
15.06.2009
927
1
26
Škorpíková Veronika
01.08.2006
927
1
27
Adamcová Veronika
27.06.2012
927
1
28
Dostálová Aneta
15.02.2010
927
1

Soupiska Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.

jméno
nar.
BH
1
Brückner Lukáš
25.02.2001
516
4
2
Svoboda Adam
26.03.2007
822
3
3
Šrámek Erik
02.04.2007
1029
1
4
Flídr Rodan (H)
12.12.2007
1029
1
5
Trtík Josef
27.05.2009
1029
1
6
Brückner Filip
15.04.1972
1029
1
7
Kučera Jindřich
28.10.1993
1029
1
8
Suchánek Pavel
11.12.2008
1029
1
21
Jansíková Adéla
21.10.2003
556
4
22
Šlesárová Natálie (H)
05.10.2005
658
3
23
Hladíková Emma
19.03.2010
927
1
24
Soukalová Bára
12.02.2006
927
1
25
Šrámková Sofie
29.03.2010
927
1