Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2024

Věková kategorie: dospělí

03 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
Tisknout
5
0
33:12
71:32
477:309
10
2
LTC Pardubice C
Tisknout
4
1
29:16
65:37
464:330
9
3
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
4
1
28:17
60:37
435:346
9
4
TO TJ Svitavy B
Tisknout
3
2
23:22
50:49
385:424
8
5
TO SK Žamberk A
Tisknout
2
3
26:19
55:43
429:348
7
6
TK SB Světlá n.Sáz.
Tisknout
2
3
16:29
37:64
327:448
7
7
USK Pardubice
Tisknout
0
5
15:30
39:64
357:444
5
8
TK Dolní Dobrouč
Tisknout
0
5
10:35
24:75
268:493
5

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2024 NT 5.5.2024
4
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. TO TJ Svitavy B
7:2
14:6
100:68
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Brückner Lukáš
4
Vrtěna Jakub
4
6:7
6:3
1:0
13
10
2
1
1
0
2.
Svoboda Adam
3
Drápela Daniel
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
3.
Jansíková Adéla
4
Plocová Nicole Alexandra (H)
3
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
4.
Šlesárová Natálie (H)
3
Vodehnalová Štěpána
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
5.
Šrámek Erik
1
Plachý Vojtěch (H)
1
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
6.
Flídr Rodan (H)
1
Růžička Erik
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
7.
Jansíková Adéla
Šlesárová Natálie (H)
4
3
Plocová Nicole Alexandra (H)
Vodehnalová Štěpána
3
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
8.
Brückner Lukáš
Svoboda Adam
4
3
Vrtěna Jakub
Růžička Erik
4
1
2:6
5:7
 
7
13
0
2
0
1
9.
Šrámek Erik
Flídr Rodan (H)
1
1
Drápela Daniel
Plachý Vojtěch (H)
1
1
6:7
6:3
1:0
13
10
2
1
1
0
               
100
68
14
6
7
2

Soupiska Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.

jméno
nar.
BH
1
Brückner Lukáš
25.02.2001
516
4
2
Svoboda Adam
26.03.2007
822
3
3
Šrámek Erik
02.04.2007
1029
1
4
Flídr Rodan (H)
12.12.2007
1029
1
5
Trtík Josef
27.05.2009
1029
1
6
Brückner Filip
15.04.1972
1029
1
7
Kučera Jindřich
28.10.1993
1029
1
8
Suchánek Pavel
11.12.2008
1029
1
21
Jansíková Adéla
21.10.2003
556
4
22
Šlesárová Natálie (H)
05.10.2005
658
3
23
Hladíková Emma
19.03.2010
927
1
24
Soukalová Bára
12.02.2006
927
1
25
Šrámková Sofie
29.03.2010
927
1

Soupiska TO TJ Svitavy B

jméno
nar.
BH
1
Vrtěna Jakub
17.07.2006
568
4
2
Chlup Marek
15.03.1991
1029
1
3
Drápela Daniel
23.10.2007
1029
1
4
Rakouš Michal (H)
19.08.2010
1029
1
5
Plachý Vojtěch (H)
08.03.2006
1029
1
6
Vrtěna Tomáš
25.12.2000
1029
1
7
Drápela Radim
29.12.1978
1029
1
8
Gerišer David
25.02.2011
1029
1
9
Růžička Erik
07.07.2009
1029
1
10
Crha Jiří
15.05.2008
1029
1
21
Kolářová Jolana (H)
17.12.2006
641
3
22
Plocová Nicole Alexandra (H)
24.06.2005
828
3
23
Válková Simona
06.04.2005
684
3
24
Vodehnalová Štěpána
06.05.2010
927
1
25
Škorpíková Natálie
05.01.2011
927
1